• Klasy I-III - 2018/2019

• Portret Kubusia Puchatka

• 06.02.2019 20:20
          • 18 stycznia obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka. Aby zainteresować uczniów klas młodszych twórczością A.A. Milne oraz przybliżyć postać sympatycznego misia, SU klas 1-3 zaprosił do następującego przedsięwzięcia. Uczniowie klas 3 przez tydzień  czytali fragmenty lektury swoim młodszym koleżankom i kolegom. Zadaniem poszczególnych klas było wykonanie zbiorowej pracy   pt. "Portret misia " techniką collage. Pomysłowość i inwencja twórcza uczniów przerosła nasze oczekiwania. Piękne portrety Kubusia zdobią teraz korytarz szkolny.      Zapraszamy do podziwiania wykonanych prac!

• Kreatywna zabawa „Wyczaruję coś z guzika”

• 18.12.2018 19:35
          • Wyniki konkursu organizowanego przez SU klas 1-3 pt."Wyczaruję coś z guzika"
            I miejsce:
            Natalia Pasieczna, Emilia Michnowicz, Wiktoria Saranowska, Alan Pitura, Krystian Gil, Maksymilian Namroży, Sebastian Jurkiewicz, Krystian Ćwiek, Wiktoria Góra
            II miejsce:
            Zuzanna Żak, Kornel Wójtowicz, Oliwia Naworol, Hanna Cioś, Karol Chaber, Wiktoria Kawa, Amanda Poździk, Wiktor Mart.
            III miejsce: Amelia Binda, Gabriela Pazur, Oliwia Krystosiak, Władysław Anasiewicz, Emilia Kuźma, Adrian Burak, Zuzanna Kolbuch, Franciszek Kitka
            Wyróżnienia: Szymon Pilczuk, Adrianna Kliza, Julia Złomańczuk, Eliza Wielowska, Hanna Hasiec, Krystian Porowski, Alex Ruszel, Julia Pawłowska, Szymon Góra, Sandra Skonecka, Milan Lewicki, Aleksandra Stańko, Zuzanna Bojko, Patryk Jankowski, Patryk Zubala, Ignacy Różański, Natalia Lewandowska, Oliwia Parafiniuk, Aleksandra Olejarz, Kacper Gałka, Aleksandra Kuter, Gabriela Wilgos, Aleks Lisowski

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy kreatywności ! Zapraszamy do obejrzenia wystawy na korytarzu szkolnym.

opiekunowie SU

• Konkurs literacki

• 15.11.2018 19:07
          • Z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Samorząd Uczniowski klas 1- 3 ogłosił konkurs literacki na tekst lub wiersz  pt. „Moja ojczyzna…”. W konkursie wzięło udział 23 uczniów klas młodszych. Swoje utwory uczniowie mogli zaprezentować podczas uroczystego apelu z okazji  Święta Niepodległości.
            Wyniki konkursu:

I miejsce: Jakub Niedźwiedź, Zuzanna Żak, Izabela Chrzan, Amelia Binda

II miejsce: Hanna Chwiejczak, Aleksander Knap, Oliwier Kitka

III miejsce: Amelia Małyszko, Julia Złomańczuk, Karolina Żybura

Wyróżnienia: Wiktoria Kowalska, Adrjanna Małyszko, Oskar Droździel, Tymoteusz Jasek, Magdalena Czuba, Wiktor Wojcieszko, Wojciech Pliżga, Wiktor Morawski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

• Portret Mojej Pani

• 16.10.2018 19:36
          • Z okazji święta Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski klas 1-3 ogłosił konkurs plastyczny „Śmieszny portret mojej pani”. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością , pomysłowością i talentem plastycznym. Wiele prac wykonanych zostało w formie karykatury, co wywołało uśmiech  na twarzach nauczycieli, uczniów i  rodziców.  Wszystkie prace można obejrzeć na korytarzu szkolnym. Uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy poczucia humoru oraz zdolności plastycznych.

opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

• 09.10.2018 20:33
          • Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu szkoły. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia, uściskały. Samorząd Uczniowski zorganizował akcję SUPER CHŁOPAK. Z każdej klasy został wybrany chłopiec, któremu na apelu porządkowym pani wicedyrektor Edyta Wasil wręczyła legitymację super chłopaka. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

opiekunowie SU