• Klasy 1-3

• Międzyszkolny konkurs plastyczny „Zamość - miasto z dobrym klimatem”

• 09.06.2024 10:20
          • W Konkursie plastycznym "Zamość - miasto z dobrym klimatem" uczestniczyły klasy 1a i 2a, organizowanym przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska wraz z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta Zamość. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej, promocja działań proekologicznych, podnoszenie świadomości ekologicznej, poczucia harmonii ze środowiskiem i odpowiedzialności za otaczające środowisko. Na konkurs nadesłano 114 prac z zamojskich szkół podstawowych.
            II miejsce zajęła uczennica z kl. 1a Hanna Stańko - praca wykonana pod kierunkiem p. E. Martyniuk.Wszystkie pozostałe prace naszych uczniów z w/w klas będą brały udział w wystawie pokonkursowej.
            Gratulujemy naszym uczniom E. Martyniuk, B. Zdybel
          • XXII Wojewódzki Konkurs Twórczości ,,Zawsze niech będzie..."

• 09.06.2024 10:03
          • Nasze sukcesy  w XXII Wojewódzkim Konkursie Twórczości ,,Zawsze niech będzie…”- forma plastyczna:
            II miejsce  - Maria Góra z klasy 1a- wych. Ewa Martyniuk
            Wyróżnienie - Jan Bzymek z klasy 1a- wych . Ewa Martyniuk
            Wyróżnienie - Blanka Szuba z klasy 2b – wych.  Anna Stabińska
            Gratulujemy talentu, wrażliwości artystycznej,  życzymy dalszych sukcesów!
          • Niech się znów zadzieje wesoło, twórczo i wielobarwnie

• 28.05.2024 18:19
          • Laureatami 54 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego zostali uczniowie:Marianna Radlińska z kl. 2a - nagroda: srebrny medal i certyfikat - praca wykonana pod kierunkiem p. B. Zdybel Angelika Naworol z kl. 2a - nagroda: brązowy medal i certyfikat- praca wykonana pod kierunkiem p. B. Zdybel.
            Franciszek Gajewski z kl. 2d - nagroda: brązowy medal i certyfikat -praca wykonana pod kierunkiem p. I. Żur th INTERNATIONAL CHILDREN’S ART. EXHIBITION IN JAPAN/Międzynarodowy dziecięcy konkurs plastyczny w Japonii/.
            Nadesłano łącznie z całego świata 13 000 prac, z czego wyróżniono 139 z Polski. Kolorowe prace wykonane odręcznie ukazują radość oraz szczęście, które daje obcowanie ze sztuką. Za pośrednictwem kolorowych rysunków możemy zrozumieć dziecięce pragnienia , emocje i marzenia. B. Zdybel, I. Żur

• XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka”

• 28.05.2024 18:40
          • W tegorocznej edycji Konkursu Matematycznego” Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka" uczniowie klas II edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły zajęli IV miejsce.
            Drużyna w składzie:
            Gabriel Olborski kl. 2a - nauczyciel p. B. Zdybel
            Emilia Kniaź kl. 2c - nauczyciel p. K. Szaniawska
            Gabriel Denkiewicz kl. 2d - nauczyciel p. I. Żur.
            Gratulujemy naszym uczniom K. Szaniawska,B. Zdybel, I. Żur.

• „ZOO – ARKA NOEGO XXI WIEKU”

• 19.03.2024 21:45
          • Niezmiernie nam miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły Lidia Maryńczak – kl. 2b oraz Rafał Kozak – kl. 1d zdobyli nagrodę i wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ZOO – ARKA NOEGO XXI WIEKU” organizowanym przez ZOO w Zamościu. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!