• Klasy 1-3

• „ZOO – ARKA NOEGO XXI WIEKU”

• 19.03.2024 21:45
          • Niezmiernie nam miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły Lidia Maryńczak – kl. 2b oraz Rafał Kozak – kl. 1d zdobyli nagrodę i wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „ZOO – ARKA NOEGO XXI WIEKU” organizowanym przez ZOO w Zamościu. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
          • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Lasu”

• 10.12.2023 10:30
          • W dniu 30 listopada 2023 r. podsumowano Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Lasu” organizowany przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim. Na konkurs wpłynęły prace z całego kraju. Komisja konkursowa wyróżnienie w kat. klas I-III przyznała uczennicy klasy 3b Annie Kowalskiej. Ania swoje umiejętności plastyczne doskonali podczas zajęć plastycznych MDK, które w naszej szkole prowadzi pani Magdalena Majer. Wręczenie nagród i wystawa prac laureatów odbędzie się 15 grudnia w Pałacu w Kaliszu Pomorskim. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych.

• Ogólnopolski sukces Antoniego

• 24.11.2023 16:54
          • Miło nam poinformować o ogólnopolskim sukcesie ucznia naszej szkoły Antoniego Wrotniaka z klasy 3d. Antoni był jednym z uczniów biorącym udział w Konkursie Plastycznym Wąsatka- w trzcinie jej chatka organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Słońsku i Towarzystwo Przyjaciół Słońska Unitis Viribus.  Celem  konkursu było zwiększenie zainteresowania ptakami terenów podmokłych i zilustrowanie jednego z nich w wybranej technice plastycznej. Na konkurs wpłynęło 350 prac z 72 placówek z całego kraju. Przyznano 13 nagród,  14 wyróżnień i jedną Nagrodę Specjalną Prezydenta Rzeczpospolitej Ptasiej Pana Henryka Radowskiego. Właśnie ta nagroda przypadła uczniowi naszej szkoły Antoniemu Wrotniakowi. Nagrodzona praca powstała podczas zajęć plastycznych  MDK prowadzonych przez Magdalenę Majer. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
          • Sukces Oliwii z 3a!

• 13.06.2023 08:27
          • Oliwia Majchrowska - uczennica klasy 3a zajęła II miejsce w formie plastycznej XXI WOJEWÓDZKIEGO  KONKURSU  TWÓRCZOŚCI  „Zawsze niech będzie...” POD HONOROWYM PATRONATEM  LUBELSKIEGO  KURATORA  OŚWIATY. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! wych. Ewa Martyniuk
          • Sukces Hani z 3a

• 12.06.2023 19:49
          • Hanna Oleszek - uczennica klasy 3a zdobyła I miejsce w formie literackiej XXI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI „Zawsze niech będzie...” POD HONOROWYM PATRONATEM LUBELSKIEGO  KURATORA  OŚWIATY.
            Hania napisała poruszający list do prezydenta Rosji, wykazując się ogromną wrażliwością i talentem literackim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wychowawcz: Ewa Martyniuk