• Realizacja zajęć w Projekcie

• Sprawozdanie angielski

• 01.08.2015 15:32
          • In the English classes the students are using books and workbooks bought with the European Union subsidies.

They are learning vocabulary with the suport of the dictionaries bought thanks to the European Project.

English classes with the usage of software and Interaktive. Board to revise grammar, vocabulary end language skills as well as get to know the culture of the English speaking countries.

• ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE W KATOLICKIM RADIU ZAMOSC

• 08.07.2015 16:22

• Młodzi dziennikarze z naszego Gimnazjum, twórcy szkolnej gazetki „Żyraffa” realizowali kolejny punkt programu  zajęć dziennikarskich w ramach unijnego projektu „Nasze jutro w naszych rękach”- 17 marca 2015 roku odwiedzili Katolickie Radio Zamość. W siedzibie KRZ redaktor p. Małgorzata Godzisz zapoznała młodzież z warsztatem pracy dziennikarza radiowego.  Wprowadziła grupę do studia nagrań oraz realizatorki, które nazwała „sercem radia”. Ponadto pokazała swoje stanowisko pracy. Opowiadała o pasjonującym zawodzie reportażysty, udzielała wskazówek co do sposobu prowadzenia wywiadów oraz czytania wiadomości na antenie. Uczniowie  zostali zaproszeni  do współpracy z lokalnym medium. Następnie szef działu informacji- pan Arkadiusz Efner - objaśnił przyszłym dziennikarzom, na czym polega praca realizatora radiowego w KRZ.  Młodzi ludzie  również obserwowali dziennikarzy na żywo podczas czytanie na antenie radia przygotowanego materiału. Uczniowie mogli także  poczuć się jak prawdziwi radiowcy, zasiadając za konsoletą. Foto album >>>>>