• Radosna szkoła

• Nagłówek

• 26 października 2010r. miało miejsce uroczyste otwarcie szkolnego placu zabaw wyposażonego w ramach programu rządowego „Radosna Szkoła”. Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor Teresa Sołowiej. Przywitała przybyłych gości oraz uczniów z niecierpliwością czekających na nowe miejsce zabaw. Po powitaniu nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi przez dyrekcję szkoły, gości oraz dzieci. Ksiądz Rudolf Karaś poświęcił plac zabaw, by jak najlepiej służył dzieciom. Goście otrzymali od uczniów jesienne bukiety. W końcu nastała chwila, na którą czekały dzieci. Mogły pobawić się na placu i spróbować swoich sił na poszczególnych przyrządach. Swoją obecnością uroczystość uświetnili goście: Pani Prezydent Iwonna Stopczyńska, Pan Kazimierz Chrzanowski Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu UM w Zamościu, Pan Jan Wojciech Matwiejczuk przewodniczący Rady Miasta, Pan Jan Lelonek kierownik Oddziału Zamiejscowego w Zamościu Kuratorium Oświaty w Lublinie, Pan Jerzy Nizioł Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego, Pan Stefan Kowalik przewodniczący os. Orzeszkowej i Reymonta w Zamościu, Pani Janina Gąsiorowska członek os. Orzeszkowej i Reymonta w Zamościu, Pan Zbigniew Jarosławski wykonawca oraz dyrektorzy zamojskich szkół.