• 2017/2018

• II miejsce w tenisie ziemnym Jogus Cup

• 19.06.2018 07:09
          • Dnia 15.06.18. uczniowie naszej szkoły brali  udział w zawodach tenisa ziemnego .Były  to międzyszkolne zawody sportowe na terenie klubu tenisowego Return  w Zamościu. Rywalizacja  odbywała  się w dyscyplinach :
            1.Gra rakietą tenisową na małe pola
            2. Bieg na 20 m
            3. rzucanka piłką tenisową
            Szkołę reprezentowali uczniowie : Uchymiak Julia 4e, Uchymiak Michał 6c, Nowak Emilia 5c, Wodyk Aleksandra 5c, Cis Alex 5b oraz Uleryk Kacper 3b (NP). Opiekę nad uczniami sprawowała pani Marzena  Głąb.

• więcej
          • ZŁOTY MEDAL W ETAPIE WOJEWÓDZKIM PŁYWANIA INDYWIDUALNEGO

• 10.06.2018 17:19
          • 07 czerwca  2018 roku na Krytej Pływalni w Lublinie  odbyły się indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców  (etap wojewódzki). Naszą szkołę w zawodach reprezentowali następujący uczniowie: Niedźwiedź Martyna z kl 4c –  w stylu dowolnym 37,63, Adamowicz Kacper z kl. 6d w stylu klasycznym 39,82. Sioma Zuzanna z kl. 7d– w stylu motylkowym zajęła  IV miejsce z wynikiem 31,87 Hubert Kucharski  z kl. 7b także  w stylu motylkowym z czasem 37,38. Uczennica Malinoś Julia z kl. 7a zdobyła zaszczytny złoty medal za miejsce pierwsze. Julia pokonała dystans 50m stylem dowolnym w czasie 27,48. Wszystkim zawodnikom życzę dalszych  sukcesów w zmaganiach sportowych. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego pani Marzena Głąb oraz pan Michał Gromadzki.

• więcej
          • "TRÓJKA" MISTRZEM MAŁEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

• 07.06.2018 10:04
          • W dniu 05 czerwca 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyła się ostatnia edycja rewanżowa Turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. Brały w niej udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu, I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Szkoła Podstawowa w Żdanowie, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych, a byli to: Kuryło Piotr 6A, Kupiec Max 6B, Naklicki Paweł 6B,  Adamowicz Kacper 6D, Drączkowski Bartłomiej 6D, Buczek Damian 6D, Miedźwiedź Aureliusz 6D, Szafrański Jan 6D, Batorski Adam 6C, Winiarski Adam 6C.
            Pierwszy mecz nasza reprezentacja szkoły rozegrała z drużyną Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu, remisując 6:6 / do przerwy 3:2 /. Pierwsza połowa tego meczu była zacięta i wyrównana. W końcówce pierwszej połowy udało nam się rzucić jedną bramkę i wyjść na prowadzenie.    Na drugą połowę meczu nasz zespół wyszedł zdekoncentrowany. Na dwie minuty przed końcem przegrywaliśmy 4:6, ale ostatnim wysiłkiem udało nam się zremisować ten mecz. Słaba gra w obronie i ataku  zadecydowała o takim wyniku.  W tym spotkaniu bramki dla " Trójki " zdobyli:  Szafrański Jan - 3 , Adamowicz Kacper - 1 , Kupiec Max - 2.
            Kolejne spotkanie nasz zespół rozegrał ze Szkołą Podstawową nr 2 wygrywając ten mecz 10:3 / do przerwy 2:2 /. Było to bardzo ważne spotkanie dla naszego zespołu. Początek tego meczu był zacięty i wyrównany. Do ostatniej minuty pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się uzyskać przewagi. Na tablicy wyników widniał remis 2:2. Na drugą połowę meczu nasz zespół wyszedł mocno zmotywowany. Poprawił grę w obronie i ataku co zadecydowało o wygranej. Najlepszym zawodnikiem tego spotkania był Adamowicz Kacper, który rzucił 4 bramki. Pozostali zawodnicy zdobyli: Szafrański Jan - 3, Kupiec Max - 1, Kuryło Piotr - 2. Biorąc pod uwagę wyniki wszystkich dotychczas rozegranych meczów w stawce ośmiu zespołów reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu odniosła  sukces zajmując I miejsce w lidze z najwyższą ilością punktów. Naszej drużynie z "Trójki" należą się ogromne brawa za wolę walki i współpracę w zespole podczas zwycięskich spotkań w tym turnieju. Trenerem drużyny jest pan Dariusz Pałkowski.
            Kolejne rozgrywki  "Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych" odbędą się w następnym sezonie 2018/2019. OPRACOWAŁ: Dariusz Pałkowski

• więcej
          • SUKCESY W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM

• 29.05.2018 16:50
          • 29 maja 2018 roku na Krytej Pływalni w Zamościu odbyły się indywidualne zawody w pływaniu dziewcząt  i chłopców w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów  (1/2 województwa). Naszą szkołę w zawodach reprezentowali następujący uczniowie szkoły podstawowej :

Niedźwiedź Martyna z kl .4c –  I miejsce w stylu dowolnym 36.43

Adamowicz Kacper z kl. 6d – III miejsce w stylu klasycznym 39.75

gimnazjum :

Sioma Zuzanna z kl.7d – II miejsce w stylu motylkowym czas 33.37

Malinoś Julia  z kl .7a – I miejsce w stylu dowolnym 28.26

Wszyscy w/w uczniowie uzyskali awans do udziału w kolejnym etapie tj. etapie wojewódzkich zmagań w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców dnia 07 czerwca 2018 roku w Lublinie. Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych  sukcesów w zmaganiach sportowych. Opiekunowie: Marzena Głąb oraz Michał Gromadzki

• więcej
          • MISTRZOWIE REJONU W MINI PIŁCE NOŻNEJ

• 27.05.2018 13:47
          • W dniu24.05.2018r w Szkole Podstawowej Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały eliminacje rejonowe w mini piłce nożnej chłopców. W turnieju wzięło udział sześć szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas szóstych: Miedźwiedź Aurekiusz, Drączkowski Bartłomiej, Naklicki Paweł, Buczek Damian, Szafrański Jan, Adamowicz Kacper, Batorski Adam, Szozda Łukasz, Baranowski Oskar, Brześciński Adraian. Opiekun drużyny: Gromadzki Michał. Rywalizacja była bardzo zacięta, w fazie grupowej rozegraliśmy spotkania ze Szkołą Podstawową ze Starego Zamościa oraz Szkołą Podstawową Nr 3 z Tomaszowa Lubelskiego. Wyniki tych spotkań:
            SP 3 Zamość – SP Stary Zamość  7:1
            SP 3 Zamość – SP 3 Tomaszów Lubelski  1:1
            Dzięki lepszemu bilansowi bramek to nasza drużyna awansowała do finału, w którym spotkała się z obecnym V-ce mistrzem Polski w turnieju piłkarskim „Tymbark” SP 1 Krasnystaw, pokonując ją wynikiem 3:1.
            Reprezentacja zwyciężając w turnieju zagwarantowała sobie awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzki, które odbędą się w 06.06.2018r w Kraśniku.
            GRATULACJE i powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• więcej

• Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu
      • (84) 6388118 fax: (84) 6272526
      • ul. Elizy Orzeszkowej 43 Zamość lubelskie 22-400 Polska Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu ul. Elizy Orzeszkowej 43, 22-400 Zamość (adres e-mail: zs3zam@o2.pl, numer telefonu: 84 638 81 18). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.