• Ogłoszenia

• SZKOLNY TELEFON ZAUFANIA

• 10.02.2021 08:48
          • Drodzy Uczniowie!

Jeżeli czujecie smutek, przygnębienie, macie problem i nie wiecie, jak sobie z nim poradzić, a może po prostu musicie z kimś porozmawiać, nasi pedagodzy szkolni są do Waszej dyspozycji. Uruchamiamy szkolny telefon zaufania. Wystarczy zatelefonować! Na pewno uda się znaleźć rozwiązanie! Zachęcamy również do konsultacji i rozmów Rodziców naszych uczniów!

Dyżury pedagogów:

Tel. 607 888 117

Anna Tybulczuk

Małgorzata Zbyryt

--------------

------------

--------------

------------

• TELEFON ZAUFANIA ORAZ CZAT INTERNETOWY Z PSYCHOLOGIEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY POTRZEBUJĄCYCH WSPARCIA

• 03.02.2021 08:12
          • Sytuacja epidemiczna, w jakiej się znajdujemy i izolacja od szkoły i rówieśników może być bardzo trudna. Ograniczone  mogą być możliwości uzyskania pomocy psychologicznej.
            Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym:

• całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania – 800 12 12 12, (połączenie jest bezpłatne)

• dedykowany młodym ludziom czat internetowy prowadzony przez profesjonalnych psychologów. Komunikacja na czacie odbywa się na stronie internetowej rzecznika – brpd.gov.pl, a obsługujący czat eksperci są osobami profesjonalnie przygotowanymi do udzielania dzieciom i młodzieży takiego wsparcia.

Dzieci i młodzież uzyskać tam mogą  natychmiastowe wsparcie, podzielić się swoimi przeżyciami i wspólnie ze wspierającą osobą dorosłą zastanowić się nad rozwiązaniem swoich problemów.