• 2023/2024

• 25.04.2024 21:55

• 22 kwietnia świętujemy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie świetlicy szkolnej  włączyli się w działania na rzecz naszej planety.
          • KANAPKA JEST ZDROWA I KOLOROWA

• 21.04.2024 22:59

• 9 kwietnia, uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wzięli udział w warsztatach kulinarnych pod hasłem: „KANAPKA JEST ZDROWA I KOLOROWA", zorganizowanych przez panią Agnieszkę Petrzelis i panią Marzenę Gąskę – nauczycieli świetlicy SP3.
          • CHARYTATYWNY KIERMASZ WIELKANOCNY

• 29.03.2024 22:40

• W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Jednym  z nich jest z pewnością Kiermasz Wielkanocny, który tego roku odbył się w dniach 18 – 20 marca. Było kolorowo, wiosennie i świątecznie.
          • ŚWIETLICOWE KARAOKE PIOSENKI ZIMOWEJ NA ZIMOWĄ NUTĘ

• 25.01.2024 21:07

• Zima jest przez nas postrzegana jako najbardziej leniwa pora roku, jednak wcale nie musi oznaczać nudy. Świetlica szkolna nie leniuchuje i zaprosiła swoich najmłodszych na zimowe karaoke. Młodzi wykonawcy pokazali, że o każdej porze roku można się dobrze bawić.