• Klasy I-III - 2020/2021

• Kolorowe powitanie wiosny

• 08.05.2021 14:07
          • Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w kolorowym powitaniu wiosny. Choć jesteśmy w domach, daleko od siebie, udowodniliśmy, że potrafimy połączyć siły i wyzwolić moc pozytywnej energii. Dziękujemy!!! Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas 1-3

• 08.05.2021 14:08
          • W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzimy 9 lutego. Samorząd Uczniowski klas 1-3 zorganizował akcję ,,Bądź bezpieczny w sieci". Przedsięwzięcie miało na celu propagowanie właściwych postaw w internecie oraz rozwijanie umiejętności korzystania z zasobów sieci.
          • Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

• 08.02.2021 09:46

•
            Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku, w tym roku – 9 lutego.  Od kilku lat przekroczył już granice Europy i dotarł do ponad 150 krajów. Jest to największa światowa akcja na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Internetu oraz promocji pozytywnego wykorzystywania sieci.  Z tej okazji Samorząd Uczniowski klas 1-3 zachęca swoje koleżanki i kolegów do przypomnienia sobie zagrożeń i niebezpieczeństw, jakie mogą być związane z korzystaniem z Internetu oraz sposobów na zachowanie bezpieczeństwa w sieci. Zapraszamy do obejrzenia filmów z serwisu Sieciaki.pl poruszających te problemy oraz dyskusje na ten temat w swoich klasach.

• Dzień Myszki Miki

• 23.11.2020 09:27
          • 18 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Myszki Miki. W tym roku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać portret swojego ulubionego bohatera.
            Zapraszamy do obejrzenia niezwykłej pokonkursowej wystawy.