• Klasy I-III - 2019/2020

• Poidełko dla owadów

• 16.06.2020 21:35
          • W ramach akcji Samorządu Uczniowskiego klas 1-3 uczniowie wykonali oryginalne i niezwykle pożyteczne poidełka dla pszczół i innych owadów, które z pewnością przydadzą się podczas suchych dni.
            Wszystkim Dzieciom dziękujemy za udział.

SU klas 1-3
          • Zostań w domu

• 11.04.2020 10:46

• Samorząd Uczniowski klas 1-3 dziękuje za udział w akcji ,,Zostań w domu''.
          • Tydzień Bezpiecznego Internetu

• 18.02.2020 21:40
          •

W dniach 3-7 lutego Samorząd Uczniowski przeprowadził wśród uczniów klas 1-3 akcję informacyjną "Tydzień Bezpiecznego Internetu". Naszym celem było przekazanie naszym koleżankom i kolegom, jak bezpiecznie korzystać z komputera i internetu. Pod koniec akcji został ogłoszony konkurs "Jak wygląda Strażnik Internetu". Otrzymaliśmy prace plastyczne od 40 uczniów. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

1.miejsce - Karol Kozak z klasy 1 A

2. miejsce - Alex Ruszel z klasy 3 D

3.miejsce - Kinga Krawczyk z klasy 2 B.

Zwycięzcom gratulujemy!

• Góra Grosza

• 13.02.2020 20:14

• Samorząd Uczniowski informuje, że podczas tegorocznej akcji charytatywnej "Góra Grosza" wspólnie zebraliśmy 749 złotych, czyli ponad 70 kg monet.
            Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom oraz Pracownikom Szkoły.
          • Świąteczny łańcuch

• 19.12.2019 17:53

• Zwieńczeniem świątecznej akcji SU było złączenie 70-metrowego łańcucha z papierowych kółek. Dziękujemy wszystkim kolegom i koleżankom z klas 1-3 za przygotowanie.