• Klasy 4-8

• Spotkanie z weterynarzem

• 20.11.2023 18:27
          • 17 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z weterynarzem, Anną Smyk. Pani weterynarz opowiadała o specyfice swojej pracy, o różnych przypadkach zwierząt, którymi się opiekuje oraz o współpracy z różnymi instytucjami mającej na celu zapewnienie dobrej opieki nad zwierzętami. Niektórzy uczniowie mieli możliwość przeprowadzić badanie serca jednego z psów towarzyszących pani doktor. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1-3 oraz uczniowie klas szóstych.
            Nasza szkoła przekazała również dary dla domowego schroniska dla zwierząt prowadzonego przez panią Smyk, które podarowali uczniowie naszej szkoły.

• Szkolny konkurs SU pod hasłem „Przyjaźnie zagospodarowana przestrzeń sali lekcyjnej”

• 26.10.2022 13:43
          • Szkolny Konkurs SU pod hasłem Przyjaźnie zagospodarowana przestrzeń sali lekcyjnej został rozstrzygnięty.
            Oto wyniki:
            I MIEJSCE  - sala 34 /klasa 5b/ i sala 3 /klasa 5a/
            II MIEJSCE  - sala 13 /klasa 8c/, sala 1/klasa 4c/, sala 12 /klasa 6a /, sala 33 /klasa 5c/, s. 32 /klasa 6c/, sala 36 /klasa 4b/
            III MIEJSCE - sala 17 /klasa 8e/, sala 28 /klasa 5d/, sala 4 /klasa 6d/, sala 6 /klasa 6b/, sala 0/klasa 8b/  .

Oceny dokonała komisja w 7 - osobowym składzie:
            1. Dyrektor szkoły M. Mołdoch
            2. Opiekun SU M. Koroniewska
            3. Przewodniczący klasy 4a
            4. Przewodniczący klasy 5a,
            5. Przewodnicząca klasy 6a
            6.  Przewodnicząca klasy 7a
            7. Przewodniczący klasy 8a
            Komisja brała pod uwagę następujące kategorie ocen: gazetki tematyczne, zieleń w klasie, ustawienie stolików, własna inwencja /coś co wyróżnia daną salę/.
            Gratulujemy!!! Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością, aktywnością  i ogromnym zaangażowaniem.
            W szkole jest coraz bardziej przyjaźnie, kolorowo i miło. Wszyscy jednogłośnie stwierdzają, że nauka jest przyjemniejsza, gdy wokół jest pięknie. Zachęcamy do stałego do dbania o sale lekcyjne. Pomyślcie też może jak ustawić stoliki w salach, żeby współpraca, aktywność uczniów, wyniki była lepsze niż podczas tradycyjnego ustawienia stolików.
          • Wybory na przewodniczącego szkoły w roku szkolnym 2022/2023

• 12.10.2022 16:53
          • W dniu 11.10.2022 r. odbyły się wybory na przewodniczącego szkoły. Uczestniczyli w nich uczniowie klas 4-8, którzy głosowali na czterech kandydatów ubiegających się o to stanowisko. Wygrała kandydatka z klasy 8b - Amelia Dziedzic, która uzyskała najwyższą ilość głosów społeczności szkolnej. Wiceprzewodniczącą została Amelia Oczkoś, uczennica klasy 7b. Tegoroczne wybory ponownie pokazały dojrzałość obywatelską naszych uczniów. W sposób demokratyczny, zgodny ze szkolną literą prawa podjęli decyzję wybierając swoich reprezentantów. Niech to zaufanie będzie skutkowało szerokim wachlarzem działań i realizacji pomysłów w najbliższym roku szkolnym 2022/2023.
            Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział w tegorocznych wyborach- Opiekunowie SU.
          • Dbamy o dobrą atmosferę w szkole - Akcja samorządu uczniowskiego klas 4-8

• 05.10.2022 13:37
          • Uczniowie klas 4-8 wykonali klasowe kontrakty, które zawierają wspólnie ustalone zasady zachowania. Sformułowane zostały oczekiwania oraz powszechnie akceptowane normy służące integracji zespołów klasowych oparte na wzajemnym szacunku. Mamy nadzieję, że dzięki temu rok szkolny upłynie w dobrej i przyjaznej atmosferze.
          • SPOTKANIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 31.05.2022 13:28
          • Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w spotkaniu SU , na którym wypracowywali wartości , którymi chcą kierować się szkole. Dzieci pracowały bardzo intensywnie ,dzieląc się ciekawymi pomysłami .Każdy zespół przedstawiał wyniki swojej pracy. Wypracowane dokumenty będą służyły  całej społeczności szkolnej , abyśmy mogli wspólnie dbać o dobre imię szkoły , szanować się wzajemnie oraz miło i bezpiecznie spędzać czas w szkole.Opiekunowie SU. A. Mazurek, J. Mazurek