• Archiwum

• VII ZAMOJSKA SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

• 13.04.2018 09:50
        • W dniu 09.04.2018 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyła się VII Zamojska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod honorowym patronatem Posła Sławomira Zawiślaka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w grach zespołowych. Była to siatkówka dziewcząt oraz piłka ręczna chłopców. Siatkarki z "Trójki" rozegrały trzy spotkania. W pierwszym meczu zmierzyły się z zespołem Szkoły Podstawowej nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego, przegrywając 0:2. W drugim meczu ze Szkołą Podstawową w Telatynie wygrywając 2:0. W meczu o III miejsce ze Szkołą Podstawową w Lubyczy Królewskiej przegrywając 1:2. W końcowej klasyfikacji dziewczęta zajęły IV miejsce. Zespół siatkarek występował w następującym składzie: Jędrzejewska Kinga 2B , Kulik Wiktoria 2B, Muca Eliza 2B, Naklicka Klaudia 2B, Pawlik Wiktoria 2B, Szuwara Milena, Radecka Natalia 2B, Kiecana Oliwia 7D, Pawłowska Klaudia 7D. Trenerem drużyny był pan Wojciech Zdybel.

Drużynę "Trójki" w piłce ręcznej chłopców reprezentowali: Mroczkowski Jakub A, Mroczkowski Bartosz 6A, Pysiewicz Filip 6A, Kupiec Max 6B, Naklicki Paweł 6B, Batorski Adam 6C, Miedźwiedź Aureliusz 6D, Szafrański Jan 6D. Pierwszy mecz nasza reprezentacja szkoły rozegrała z drużyną Szkoły Podstawowej w Tyszowcach. Było to trudne i emocjonujące spotkanie. Wynik meczu ważył się do ostatniego gwizdka sędziego. Przegraliśmy 2 : 3. W tym spotkaniu bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kupiec Max - 1, Szafrański Jan - 1. Kolejne spotkanie nasz zespół rozegrał ze Szkołą Podstawową nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego. Pełna mobilizacja naszej drużyny spowodowała, że pokonaliśmy przeciwników 5 : 0 . Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Szafrański Jan - 2, Miedźwiedź Aureliusz - 2, Kupiec Max - 1. W tym spotkaniu najlepszy mecz rozegrał Miedźwiedź Aureliusz, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Reprezentacja piłkarzy ręcznych "Trójki" zajęła II miejsce w tej Spartakiadzie. Drużyna zdobyła puchar a zawodnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy. Trenerem drużyny był pan Dariusz Pałkowski. Opracowanie i zdjęcia: Dariusz Pałkowski