• Archiwum

• KOLEJNE SUKCESY W II EDYCJI WIOSENNEJ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

• 18.05.2017 15:44
        • Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży“ organizacja pożytku publicznego, od początku swego działania za nadrzędny cel stawia sobie zaktywizowanie najmłodszych Polaków do uprawiania sportu. Dlatego od lat organizuje największą masową imprezę dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów pod Hasłem „Czwartki Lekkoatletyczne“.
          Dnia 16.05.2017 roku uczniowie naszej szkoły rywalizowali w kolejnej edycji wiosennej czwartków osiągając zadawalające lokaty w konkurencjach biegowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie ze wszystkich poziomów klas. Najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie :
          • Woźniak Kamil (3C) – II MIEJSCE w biegu na dystansie 600m z wynikiem 1:37:20
          • Żukowski Wojciech (1B) – VI MIEJSCE w biegu na dystansie 600m z wynikiem 1:56:80
          • Mękal Michał (1B) – III MIEJSCE w biegu na dystansie 300m z wynikiem 53:37
          • Tański Miłosz (2B) – II MIEJSCE w biegu na dystansie 300m z wynikiem 46:41
          • Adamczuk Jakub (3C) – VI MIEJSCE w biegu na dystansie 1000m z wynikiem 12:14
          Wszystkim gratulujemy sukcesów oraz zapraszamy na kolejne edycje zawodów w dniu 24.05.17. oraz 29.05.17. Tekst i foto : Marzena Głąb