• Archiwum

• NOWOROCZNY FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO KLAS 6 i 7 SP

• 25.11.2019 20:25
        • Pierwsza impreza sportowa w Nowym Roku – turniej tenisa stołowego – zapisała się już do historii. Jak co roku rozgrywki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów, którzy w licznym gronie przystąpili do rywalizacji. Przy stołach tenisowych stanęli zarówno chłopcy jak i dziewczynki z klas 6 i 7.  A oto uczestnicy zawodów:

21. Suwała Adrian                                         7d

W kategorii dziewcząt 1 miejsce zajęła Wodyk Aleksandra (6c), na 2 miejscu uplasowała się Magdziak Angelika (6b), a na 3 miejscu podium stanęła Radlińska Zofia (6c).

Wśród chłopców najlepszy okazał się Naklicki Paweł (7b), 2 miejsce zajął Miedźwiedź Aureliusz (7d), a na 3 miejscu zawody ukończył Grzeszczyk Kamil (7d).

Szczęśliwi zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, a wszyscy uczestnicy turnieju mogli pocieszyć się drobnymi upominkami.

Impreza sportowa odbyła się 17 stycznia 2019r. na Łączniku szkoły, a nad jej sprawnym przebiegiem czuwali nauczyciele wychowania fizycznego p. Marzena Gąska i p. Michał Gromadzki.

Zawody zorganizowane zostały w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę. Tekst i foto Marzena Gąska

Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu ul. Elizy Orzeszkowej 43, 22-400 Zamość (adres e-mail: zs3zam@o2.pl, numer telefonu: 84 638 81 18). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres e-mail: inspektor@cbi24.pl Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.