• Wydarzenia 2014/2015

• Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

• 25.07.2015 23:48

Galeria

W czwartek, 25 czerwca w naszej szkole odbyło się Uroczyste zakończenie roku klas szóstych. Podczas uroczystości odbyło się przekazanie Sztandaru Szkoły Podstawowej im. E. Orzeszkowej uczniom klas piątych, którzy od tej pory będą reprezentować szkołę jako Poczet Sztandarowy.  Pani Dyrektor Teresa Sołowiej wraz z wychowawcami wręczyła uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za osiągnięcia sportowe. Nagrody odebrali również uczniowie klas szóstych wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego oraz przewodniczący i wiceprzewodniczący szkoły za godne pełnienie swojej funkcji w trakcie całego roku szkolnego. Po akademii uczniowie udali się do klas aby po raz ostatni w murach tej szkoły spotkać się ze swoimi wychowawcami…

Tekst & foto: Jolanta Michalczuk

„Tak nam trudno się będzie rozstać,
          Dalej własną, dojrzalszą pójść drogą,
          Ale życia zatrzymać nie sposób,
          Dzieci dziećmi pozostać nie mogą…”

Zakończenie roku szkolnego - klasy III

26 czerwca 2015 r. uczniowie klas trzecich zakończyli pierwszy etap edukacji. Z tej okazji odbyła się uroczystość przygotowana przez klasę 2c pod opieką pani Marii Bojanowskiej oraz zespół wokalny „Wiolinki” prowadzony przez panią Annę Sawkę. Po części artystycznej pani dyrektor Teresa Sołowiej oraz zastępca dyrektora pani Alina Dziki wręczyły nagrody dla tych trzecioklasistów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Potem był czas na pożegnanie ze swoimi wychowawczyniami. Nie obyło się oczywiście bez wielu wzruszeń, bo chociaż nadchodzące wakacje to czas radości, to jednak trudno rozstawać się ze swoimi pierwszymi wychowawczyniami. Nauczycielki również z łezką w oku pożegnały swoich uczniów, życząc im wielu dalszych sukcesów, spełnienia marzeń i oczywiście wspaniałych wakacyjnych przygód.

Edyta Wasil