• 2020/2021

• ŚWIETLICOWY KONKURS POD HASŁEM <KAPELUSZ PANI JESIENI>

• 22.10.2020 14:14
        • JESIENNA REWIA MODY

Za oknami już jesień... Świat mieni się tysiącem kolorów i pachnie deszczem. Nasze ścieżki usłane są barwnymi liśćmi, które spadły z drzew tworząc urocze kobierce. Przez rozłożyste korony drzew wpadają promyki jesiennego słońca.

My również mogliśmy poczuć powiew jesieni w szkole. Nasi najmłodsi uczniowie z klas 1 - 3 ubarwili ją zapachem jesieni. Dzieci stanęły przed  nie lada wyzwaniem...  Miały szansę wcielić się w projektantów i zaprezentować uroki jesieni podczas rewii jesiennej mody. Na naszej gali mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe jesienne kreacje, gdyż  uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnym myśleniem. Stworzyli stroje jesienne, wykorzystując dary jesieni, takie jak: kasztany, szyszki, żołędzie, liście, gałązki czy jarzębina. Oryginalne projekty i interesująca ich prezentacja oceniane były przez komisję w składzie: p. Dyrektor Maria Mołdoch, p. Marzena Gąska i p. Agnieszka Petrzelis.

• Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych:

klasy 1:

I miejsce – Adamowicz Julia (1b)

II miejsce – Magdziak Julia (1a)

III miejsce – Dziuba Michalina (1d)

klasy 2:

I miejsce – Markiewicz Nadia (2c)

I miejsce – Kalisz Oliwia (2d)

II miejsce – Kozik Gabriela (2a)

klasy 3:

I miejsce – Gadzina Iga (3d)

II miejsce – Łukasik Maja (3c)