• 2019/2020

• XXVII AKCJA „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” 2019

• 16.12.2019 17:02
        • W tym roku to już XV akcja wolontariuszy naszej szkoły, w której zbieraliśmy dary dla potrzebujących. Prowadzone było  również Oddziałowe Biuro Akcji, które wydawało  materiały akcyjne na teren powiatu zamojskiego. ZEBRALIŚMY: 319,26  kg darów. W akcji wzięło udział: 16 nauczycieli oraz 53 wolontariuszy: uczniów klas 1-7 oraz 47 darczyńców.
          (wz)

• 24.11.2019 NIEDZIELA -  „Wielka zbiórka”: pod opieką pani Anny Tybulczuk, Jolanty Gontarz-Doszla, pani Danuty Kulaszy w STOKROTCE: Jakub Dygas 8a ; Amelia Knap 8a ; Wiktoria Szopa 8a ; Adam Śmieciuch 8a ; Kamil Król 8a ; Amelia Binda 4b. Dyżury w Społem: pani Danuta Nowak klasa 2a: Zuzanna Bojko, Dominik Bronikowski, Dawid Jakubiak, Kacper Kowalski,  Aleksandra Stańko, Natalia Żurawicz. pani Mariola Dziubka klasa 5d : Wiktor Chaber, Aleksandra Martyniuk, Karol Chrzan, Kacper Pupeć, Patryk Jakubiak, Krystian Daniłowicz. pani Agnieszka Żuber klasa 4b: Amelia Binda, Oliwia Selech,, Anna Grudzińska, Dominic Van Der Spek. pani Anna Sawka klasa 3b: Hanna Chwiejczak, Magdalena Czuba, Tymoteusz Jasek, Alexander Knap, pani Renata Bałabuch klasa 6a: Oliwia Kendra, Agata Żukowska Julia Gajewska, Nicole Zimon., pani Grażyna Gaj klasa 8b (2 dyżury): Szymon Hawrylak, Przemysław Furtak, Adrian Brześciński, Paweł Naklicki, pani Marta Taras-Dziuba, pani Agnieszka Słupska  SU klas 1-3: Adrian Bedlicki 3c, Olga Dudek 3c, Szymon Szczur 3c, Alexander Knap 3b, Magdalena Czuba 3b, pani Anna Stabińska klasa 1d: Nadia Rudnicka, Martyna Parszywka, Oliwia Kalisz, Maja Pitura, pani Beata Pawliszak: Justyna Wdowicz 6e, Emilia Kupiec 6e, Anna Oberda 7c, pani Małgorzata Zbyryt: Kinga Niedźwieź 6a, Bartosz Suszek 6d, pani Iwona Magdziak 2d: Dawid Czarnecki, Amelia Szeliga, Maksymilian Czarnecki, Igor Teterycz. pani Anna Bełz: Zuzanna Borkowska 6a, MaksymilianBartkowski7a, Oliwia Pysiewicz 7b, Wiktoria Pokrywka 7b. pani Beata Zdybel 1a: Zbiórka stacjonarna: dary przyniosło 17 uczniów klas 1a. Ponadto w zbiórce stacjonarnej w szkole wzięło udział 32  uczniów klas 1-7. Dziękujemy serdecznie za DARY SERCA wszystkim darczyńcom i wolontariuszom,  którzy brali udział w tegorocznej akcji.