• Wydarzenia 2017/2018

• Integracja klas IV

• 10.10.2017 11:02

• Piątek 6 października był niezapomnianym dniem dla uczniów klas IV, którzy  wraz ze swoimi wychowawcami udali się w plener aby lepiej się poznać.
        • Po wspólnym spacerze  wszyscy dotarli do Ośrodka Duet aby na początek wyśpiewać przygotowane przez siebie piosenki o swojej klasie. Każda klasa wykonała również plakaty reklamujące  klasę. Głośny doping uczniów pomagał startującym w konkurencjach sportowych wykonać dokładnie wszystkie zadania. Nad poprawnością  wykonania zadań czuwali nauczyciele wychowania fizycznego p. Marzena Głąb i p. Agnieszka Mazurek. Komisja sędziowska w składzie p. Karolina Sierak nauczyciel techniki oraz p. Hatała Monika (rodzic) czuwała nad liczeniem punków za poszczególne konkurencje. Puchar Integracji klas IV, w tym roku szkolnym zdobyła klasa 4d. Zmęczeni i głodni uczniowie udali się na odpoczynek i posiłek. Kiełbaski i ziemniaki  z ogniska szybko znikały z talerzy. Po posiłku pod opieką wychowawców uczniowie korzystali z atrakcji ośrodka, grali w piłkę, skakali na trampolinie oraz bawili się na placu zabaw.
          Tekst i foto: Agnieszka Mazurek