• Archiwum

• Zwycięstwo Koszykarzy z Trójki

• 25.06.2020 09:01
          • Młodzi koszykarze pokonali  swoich rówieśników ze wszystkich szkół w Zamościu rywalizując w Mistrzostwach miasta Zamościa o tytuł mistrzowski. Rywalizacja była zacięta jednak nie ulegliśmy żadnej drużynie  w fazie grupowej  a w trudnym finale pokonując  zespół ze szkoły nr 8. Chłopcy wykazali się znajomością techniki i taktyki gry , wykorzystując nabyte umiejętności , które co dzień zdobywają  w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku Koszykarskim działającym właśnie przy naszej szkole. Szkołę podstawową nr 3 reprezentowali: Wojciech Jarmusz 6a, Maciej Kłoda 6d, Szymon Tadeusz 6d, Karol Kliza 6d,Filip Gawron 6d, Bartłomiej Bartkowski 6e, Waszyński Dawid 5b, Krystian Różycki  5d, Łaniak Wiktor 5d, Piechnik Fabian 5d, Jankowski Kacper 5d, Nowak Jakub 5d, Skonecki Kamil 5d.Trener zespołu: Agnieszka Mazurek

• Mistrzostwo Miasta Zamościa dla SP3

• 09.03.2020 17:03
          • Uczniowie zamojskiej trójki nie ulegli żadnej drużynie w Mistrzostwach Miasta Zamościa , które tym razem odbywały się w naszej szkole. Gościliśmy  cztery szkoły, SP2, SP6, SP9 i SP Społeczne. Drużyna SP3, która wystąpiła w składzie : Łukasz Ceniuk 8a, Mateusz Wodyk 7a, Wiktor Ostrowski 7a, Filip Trześniewski 7a, Maksymilian Bartkowski 7a,Bartosz Fedorowicz 7a,  Jakub Samonek 7c, Bartłomiej Szymala 7c, pokonała w grupie SP2 oraz SP 9. Finał młodzi koszykarze rozegrali z SP 6, bez większych kłopotów pokonując rywali. Koszykarze SP3 otrzymując tytuł Mistrza Miasta Zamościa otrzymali prawo reprezentowania miasta na rozgrywkach rejonowych w Hrubieszowie. Trener: Agnieszka Mazurek

• Szkolna Liga Piłki Ręcznej

• 03.03.2020 17:08
          • Reprezentanci naszej szkoły z klas szóstych super fajnie zaprezentowali się w kolejnej rundzie Szkolnej Ligii Piłki Ręcznej. Zawody rozgrywane były na hali sportowej OSiR Zamość. Nasi chłopcy pokazali charakter i wolę walki z najlepszymi  zespołami w województwie w tej kategorii wiekowej. BRAWO!!!

• MAŁA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

• 01.03.2020 09:26
          • W dniu 27 lutego 2020 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyła się trzecia runda Turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej chłopców szkół podstawowych (sezon 2019/2020). Biorą w niej udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu,  Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu,  I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie, Szkoła Podstawowa w Żdanowie, Szkoła Podstawowa w Zawadzie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych i siódmych, a byli to : Kuryło Piotr 8A, Adamowicz Kacper 8D, Szafrański Jan 8D, Batorski Adam 8C, Szozda Łukasz 8C, Wodyk Mateusz 7A Ostrowski Wiktor 7A, Karol Michał 7A, Trześniewski Filip 7A. Pierwszy mecz Nasza reprezentacja szkoły rozegrała z zespołem Szkoły Podstawowej w Zawadzie wygrywając 17 : 5 (8:3)  Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Szafrański Jan - 4,  Kuryło Piotr - 4, Szozda Łukasz - 4, Karol Michał - 4, OstrowskiWiktor - 1. Kolejne spotkanie Nasz zespół rozegrał ze Szkołą Podstawową nr 8 przegrywając 19 : 7 (12:4).  Bramki dla naszego zespołu w tym meczu zdobyli: Szozda Łukasz - 3, Kuryło Piotr - 2, Karol Michał - 2. Opiekunem drużyny był pan Dariusz Pałkowski. Ostatnia runda "Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców" odbędzie się w marcu 2020 roku. Opracowanie:
            Dariusz Pałkowski

• Turniej Koszykarski o Puchar Dyrektora Wydziału Oświaty

• 18.12.2019 16:12
          • Turniej został rozegrany 16 grudnia 2019 r. w hali sportowo-widowiskowej OSiR. Poniżej wyniki:

I miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich w Zamościu,
            II miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu,
            II miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu,
            IV miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica w Zamościu,
            V miejsce: I Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu,
            VI miejsce: Szkoła Podstawowa w Cześnikach.

Najlepszym obrońcą turnieju został Wojciech Jarmusz ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu.
            (WZ)