• CZWARTKI LA - 3 edycja

• 13.10.2023 15:57
          • Nasi uczniowie chętnie borą udział w zawodach. I tym razem spora ekipa reprezentowała szkołę na 3 edycji zawodów lekkoatletycznych. Uczniowie zmierzyli się z rówieśnikami , często poprawiając swoje rekordy życiowe. Dla niektórych uczniów był to pierwszy w życiu start na zawodach co dodatkowo potęgowało emocje. Tym razem na podium stanęło pięciu uczniów, Kościk Miłosz, Wiktoria Góra, Franciszek Kot,  Aeksander Rożycki  i Antoni  Flis. Gratulujemy! Nauczyciel wychowania fizycznego Agnieszka Mazurek
          • Czwartki Lekkoatletyczne- edycja jesienna 2023r.

• 24.09.2023 15:42
          • Rozpoczęliśmy wrzesień na sportowo w jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie z klas 7b, 7c, 6b, 5b, 5c, 6a. Towarzyszyły temu ogromne emocje, ambicja sportowa i radość z uzyskanych wyników. Po pierwszej edycji wywalczyliśmy miejsca medalowe w następujących konkurencjach:
            1. kula chłopców - Wiktor Wojcieszko 7b – VI miejsce
            2. bieg na 100m.- Franciszek Kot 6b-III miejsce
            3. bieg na 300m. - Milan Lewicki 6a – I miejsce
            4. bieg na 1000m.- Różycki Aleksander 5c. - I miejsce
            5. bieg na 1000m. - Tobiasz Iwaniak 5b- II miejsce
            Opiekę nad uczniami sprawowała pani Marzena Koroniewska.
            Gratulujemy naszym sportowcom i trzymamy kciuki za kolejne starty. Tekst i foto: Marzena Koroniewska
          • TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

• 19.09.2023 15:05
          • W dniu 15 września 2023 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. Wystąpiły następujące zespoly: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych i siódmych, a byli to: Jabłoński Wojciech 8B, Góra Jakub 8B, Van Der Spek Dominik 8B, Cyc Jakub 8B, Litwińczuk Aleksander 7B, Nidżwiedż Jakub 7B, Daniłowicz Sebastian 7D, Łopuszyński Mateusz 7D, Józefowski Dawid 7D, Porowski Krystian 7D. W pierwszym meczu Nasza drużyna zagrała ze Szkołą Podstawową nr 8 wygrywając 23:8. Kolejne spotkanie Nasz zespół wygrał ze Szkołą Podstawową ze Zwierzyńca  20:2.  Następnie Trójka pokonała zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 wynikiem 15:6. W klasyfikacji generalnej turnieju drużyna „Trójki” zajęła I miejsce zdobywając puchar i pamiątkowy dyplom. Sponsorem Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych była Krajowa Grupa Spożywcza, która ufundowała puchary oraz słodką „watę cukrową”. Opiekunem drużyny był Pan Dariusz Pałkowski.
          • KOSZYKARKI NA MEDAL

• 13.06.2023 17:09
          • Szkolna drużyna dziewcząt trenująca w SMOK przy SP3 zajęła 2 miejsce na Igrzyskach Dzieci w koszykówce 3x3  w składzie Kasia Czapla 5b, Alicja Poszelężna 6d, Eryka Zygarlicka 6d , Wiktoria Saranowska 6d oraz Zuzanna Goryczka 6d. Po pokonaniu 3 drużyn miasta Zamościa  zawodniczki zajęły 2 miejsce otrzymując tytuł Wicemistrza Miasta Zamościa  otrzymując prawo reprezentowania Miasta Zamościa na Igrzyskach Rejonowych uzyskując  tam bardzo wysokie 3 miejsce. Życzymy dziewczynkom dalszych sukcesów i serca do pracy , która zaowocuje sukcesami w roku następnym.   Gratulujemy ! .Trener zespołu Agnieszka Mazurek.
          • SUKCESY MŁODYCH KOSZYKARZY

• 13.06.2023 17:05
          • Szkolna drużyna trenująca w SMOK przy SP3 rozegrała szereg spotkań w ramach Igrzysk dzieci w koszykówce 3x3. Mecze były na bardzo wysokim poziomie a drużyna SP3 w składzie Aleksander Litwińczyk 5b, Daniel Józefowski 6d, Damian Kisiel 6d i Oliwier Romanowski 6d, po pokonaniu 6 drużyn miasta Zamościa wygrała turniej zajmując 1 miejsce i otrzymując tytuł Mistrza Miasta Zamościa. Jako mistrzowie otrzymali prawo reprezentowania Miasta Zamościa na Igrzyskach Rejonowych uzyskując  tam bardzo wysokie 2 miejsce  pokonując  4 drużyn z rejonu , ulegając nieznacznie z drużynie z Hrubieszowa. Należy zaznaczyć że nie ustępowaliśmy drużynie z Hrubieszowa umiejętnościami a jedynie wysokością. Gratulujemy ! .Trener zespołu Agnieszka Mazurek.