• Turniej Czwórek Siatkarskich – II Edycja

• 19.12.2022 16:20
          • 14.12.2022 r. odbyła się II edycja turnieju dla klas 5-6. Brało w niej udział 6 drużyn. System rozgrywek: eliminacje w 2 grupach, następnie półfinały i finały. Sędziami punktowymi byli: Bieliński Nataniel i Gil Wojciech z klasy 8c, nad nagłośnieniem czuwał  Ostapiński Rafał z klasy 8e
            Klasyfikacja końcowa:
            I miejsce klasa 5b1 w składzie: Kusz Lena, Krawczyk Kinga, Dziedzic Martyna, Rawiak Lena
            II miejsce klasa 6a
            III miejsce klasa 5c
            IV miejsce klasa 6c
            V miejsce klasa 5a
            VI miejsce klasa 5b2
            Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy słodki upominek ufundowany przez panią Dyrektor Marię Mołdoch. Organizatorami turnieju byli: p. Marzena Koroniewska, p. Robert Martyniuk i p. Wojciech Zdybel.
          • MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU I MIEJSCE

• 13.12.2022 17:32
          • 12.12.2022.r.w Lublinie uczniowie reprezentowali  naszą szkołę
            w wojewódzkich zawodach pływackich. Wyniki województwa w pływaniu indywidualnym:
            1. Kędziera Maciej 6a w stylu dowolnym na dystansie 50 m - I MIEJSCE mistrzostwo województwa
            2. Bartkowska Martyna 5a w stylu klasycznym na dystansie 50 m - VI MIEJSCE  w województwie
            3. Kucharski Miłosz 8b w stylu motylkowym  na dystansie 50 m - XI MIEJSCE w województwie. Gratulacje!!!
          • Mikołajkowy Turniej Czwórek Siatkarskich.

• 11.12.2022 12:15
          • W dniu 09.12.22 r. W Szkole Podstawowej nr 3 w Zamościu  odbył się Mikołajkowy Turniej Czwórek Siatkarskich. Uczestniczyły reprezentacje 5 osobowe  z klas VII – VIII. Turniej rozgrywany systemem grupowym, następnie odbyły się półfinały i finały (mecze o miejsca). Sędziami punktowymi byli: Bieliński Nataniel, Gil Wojciech obaj z klasy 8c. W przerwach między meczami umilała nam czas grupa taneczna pod opieką p. Marzeny Koroniewskiej. Nie zabrakowało również osób kibicujących, których wielkie rzesze podczas każdej przerwy przyglądały się rozgrywkom i w kulturalny sposób kibicując swoim zawodnikom. Na uczestników rozgrywek czekały wielkie emocje, zdrowa rywalizacja i słodkie upominki ufundowane przez Panią Dyrektor SP nr 3 w Zamościu – Marię Mołdoch. Zwycięzcom turnieju gratulujemy, a uczestnikom gorąco dziękujemy za udział w zawodach i kulturalne, sportowe kibicowanie. Nad całością imprezy pod kątem organizacji i przebiegu czuwali: pan Robert Martyniuk i pan Wojciech Zdybel, nad dekoracją obiektu sportowego pani Marzena Koroniewska.
          • MŁODZIEŻOWY SZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

• 07.12.2022 17:48
          • Uczniowie klas 7- 8 rywalizowali w szkolnym turnieju koszykówki. W zmaganiach uczestniczyło 7 klas : klasa 7a, 7b, 8a, 8b, 8c, 8d i 8e. Chłopcy grali systemem grupowym. Rozegrano 12 meczy , w których każda reprezentacja mogła dostatecznie wykazać się w grze. Mecz o 5miejsce wygrała klasa 8c , walcząc z klasa 7b i wygrywając mecz 14 pkt. do 13  pkt. Mecz o 3 miejsce i miejsce na podium wywalczyła klasa 8b  wygrywając z klasą 8e 14 pk.t do 2pkt. Mistrzem Szkoły chłopców starszych została klasa 8d po zaciętym meczu z klasą 8a , wygrywając 18 pkt. do 6 pkt. Uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz słodyczami  , które ufundował sponsor Stowarzyszenie „ Salvete”. Szkolne zmagania miały na celu  promowanie koszykówki oraz przygotowanie uczniów do turnieju międzyszkolnego w marcu , gdzie uczniowie naszej szkoły przyjmą na swoim parkiecie reprezentacje z innych szkół.
            Organizatorami turnieju były nauczycielki wychowania fizycznego Agnieszka Mazurek i Marzena Głąb
          • SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI RECZNEJ KLAS V-VI

• 06.12.2022 17:18
          • W piątek 2 grudnia 2022 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Szkolny Turniej Piłki Ręcznej klas V-VI.
            W zawodach udział brały drużyny klas: 5b, 5d, 6b i 6d. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym". Uczestniczące drużyny rozegrały po trzy mecze. Wszystkie pojedynki  były bardzo zacięte i emocjonujące. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
             I miejsce klasa 6d,
            II miejsce klasa 5b,
            III miejsce klasa 5d,
            IV miejsce klasa 6b.
            Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Sebastian Daniłowicz, Krystian Porowski, Mateusz Łopuszyński, Dawid Józefowski, Alex Ruszel, Kacper Ćwik, Kornel Wójtowicz.
            Po zakończeniu zmagań sportowych drużyny otrzymały dyplomy. Wszyscy  uczestnicy turnieju otrzymali słodkie prezenty, których sponsorem było Stowarzyszenie Pedagogów Salvete. Organizatorami turnieju byli p. Robert Martyniuk i p. Michał Gromadzki .