• Klasy 1-3

• 21.04.2024 21:47

• W marcu Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas 1-3 konkurs fotograficzny “Wiosna w obiektywie”. Wystarczyło dostrzec nadejście wiosny w Zamościu i zatrzymać je w interesującym kadrze.
            • Konkurs plastyczny na Wielkanocną kartkę w kształcie jajka

• 18.04.2024 22:35

• Cieszył się dużym zainteresowaniem. Celem konkursu była możliwość pokazania własnej wizji, tradycji Świąt Wielkanocnych oraz nastroju świątecznego, podtrzymywanie tradycji własnoręcznego wykonywania kartek świątecznych, wspieranie rozwoju talentów i umiejętności plastycznych oraz rozbudzenie wrażliwości na sztukę, rozwój kreatywności i zdolności manualnych dzieci.

• 01.12.2023 21:41

• Z okazji Dnia Życzliwości  21 listopada Samorząd Uczniowski kl. 1- 3  zaproponował udział w klasowej zabawie/akcji Anioły.
            • Klasy 1-3 –Już jesień !!!!!

• 22.10.2023 22:25
            • Jak pomóc uczniom utrzymać zaangażowanie i pozytywne podejście do nauki, gdy dni stają się coraz krótsze? Samorząd Uczniowski zaproponował jesienną dekorację sal lekcyjnych.