• MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

• 19.11.2023 09:32
          • W naszej szkole w dn. 16.11.2023r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej był skierowany do młodzieży naszej placówki. Do rozgrywek przystąpiło 24 zawodników i zawodniczek z klas 5-8 którzy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych.
            Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich uczestników, wyjaśnieniu celu jakiemu jest poświecony i ogłoszono otwarcie imprezy sportowej. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
            Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły, przy których zaangażowano sędziów. Wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.
            Wśród dziewcząt  najlepsza okazała się zawodniczka Kniaź Maja z klasy 8b, a w następnej kolejności Dziduch Luiza- 5b i Oczkoś Amelia-8b.
            W kategorii chłopców starszych( klasy 7-8) zwyciężył Wiktor Wojcieszko 7b, drugie miejsce zajął  Mateusz Łopuszyński 7d, a trzecie Oliwier Kitka z klasy 7b.
            W kategorii chłopców młodszych (lkasy 5-6) pierwsze miejsce zajął Jllia Maslovskyi z klasy 5c, drugie miejsce Antoni Flis z klasy 5b, a trzecie Szymon Bronikowski z klasy 5c.
            Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.
            Organizatorzy: Gromadzki Michał, Gęborys Krzysztof.
          • 8 MEDALI W PŁYWANIU XIII Festiwal Sportu Powszechnego

• 16.11.2023 17:19
          • Międzyszkolny Klub Sportowy Padwa w Zamościu organizował  imprezę sportowo -rekreacyjną na obiektach Krytej Pływalni w ramach XIII Festiwalu Sportu Powszechnego. Zawody odbyły się 15.11.23. w kategorii dziewcząt i chłopców (uczniowie klas 5-7. Konkurencje  w których startowali to: 50m stylem dowolnym, 25 m pływanie z przyborem,  rzuty do kosza wodnego, rzut do bramki, zjazd ze zjeżdżalni, wyławianie krążków.
            Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
            1. Baniak Mikołaj 5c - I MIEJSCE 25m z przyborem
            2. Bartkowska Martyna 6a - I MIEJSCE 50 M STYLEM DOWOLNYM,II MIEJSCE
              25 M Z RZYBOREM,I MIEJSCE W WYŁAWIANIU KRĄŻKÓW, II MIEJSCE RZUTY
              DO BRAMKI
            3. Kędziera Maciej 7a -I MIEJSCE 50 M STYLEM DOWOLNYM, I MIEJSCE
              W WYŁAWIANIU KRĄŻKOW, II MIEJSCE 25M Z PRZYBOREM,II MIEJSCE
              W RZUTACH DO BRAMKI
            4. Knap Alexander 7b
            Gratulacje. Tekst i foto: Marzena Koroniewska
          • IV AWANSE DO REJONU W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM

• 16.11.2023 17:10
          • Dnia 13.11.2023 roku na Krytej Pływalni w Zamościu odbyły się Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4b (Adamowicz Julia, Adamowicz Jan, Sowa Ernest), 5c (Baniak Mikołaj),6a (Bartkowska Martyna), 7a(Kędziera Maciej), 7b (Knap Alexander) oraz 8b(Lechowicz Kacper).
            Najlepsze wyniki i awans do kolejnego etapu uzyskali:
            I MIEJSCE - Martyna Bartkowska w stylu motylkowym z czasem 0:36:50
            I MIEJSCE  - Baniak Mikołaj w stylu dowolnym z czasem 0:37:10
            I MIEJSCE - Kędziera Maciej w stylu dowolnym z czasem 0:26:07
            II MIEJSCE - Knap Alexander w stylu klasycznym z czasem 0:45:50
            Za odwagę oraz waleczną postawę podziękowania należą się pozostałym naszym uczniom. Gratulacje. Tekst i foto: Marzena Koroniewska
          • SZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

• 12.11.2023 10:03
          • Dnia 09.11.2023 roku uczniowie klas 5 rywalizowali w szkolnym turnieju koszykówki. Do rywalizacji w duchu fair pley przystąpiły klasy 5A, 5C, 5D. Zawodnicy grali systemem każdy z każdym. Tytuł Mistrza Szkoły w koszykówce na poziomie klas 5 wywalczyła klasa 5C wygrywając wszystkie mecze z rywalami. Chłopcy grali systemem każdy z każdym. Drugie miejsce wywalczyła klasa 5D. Trzecie miejsce zajęła klasa 5A. Uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz szkolnymi gadżetami. Organizatorami turnieju były nauczycielki wychowania fizycznego: Agnieszka Mazurek i Marzena Koroniewska
          • Czwartki Lekkoatletyczne

• 27.10.2023 14:51
          • W dniu 27.10 2023r. nasi uczniowie po raz kolejny reprezentowali Nasza Szkołę w „Czwartkach LA”. W kolejnej edycji zdobywali czołowe lokat w różnych konkurencjach: Flis Antoni z klasy 4b zajął I miejsce w biegu na 300m, Kościk Miłosz z klasy 6d zajął I miejsce w biegu na dystansie 60m, Lewicki Milan zajął II miejsce w biegu na 300m oraz Maslovski Ilia z klasy 5c zajął III miejsce również w biegu na 300 metrów. W zawodach wzięli udział: Cichaczewska Martyna 5d, Różycki Aleksander 5c, Sioma Anna 5d, Szawracki Dominik 6d, Wojcieszko Wiktor 7b. Wszystkim  uczestnikom dziękujemy i prosimy o kolejne sukcesy.