• Miejskie Igrzyska Młodzieży w koszykówce

• 21.02.2023 16:33
          • Dnia 20 lutego w nasza szkoła była gospodarzem Miejskich Igrzysk w koszykówce. Do rywalizacji stanęły dziewczęta z zamojskich szkół podstawowych z klas7 i 8. Po zaciętej rywalizacji reprezentacja SP3 zajęła 4 miejsce. Szkołę reprezentowały Gabrysia Szozda, Gabrysia Kopczyńska, Wiktoria Grela, Kornelia Ciupa, Ewelina Mołdoch, Klaudia Herz, Aleksandra klasa 8a,Gabrysia Bednarska 8e, Oliwia Selech, Maja Kniaź, Amelia Oczkoś 7b. Gratulujemy! Trener zespołu Agnieszka Mazurek
          • II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

• 14.02.2023 15:20
          • W dniu 10 lutego w Szkole Podstawowej nr 9 w Zamościu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. W rozgrywkach brała udział rekordowa liczba drużyn ze szkół podstawowych – 8. Reprezentacja Naszej Szkoły wywalczyła II miejsce przegrywając w finale z gospodarzami 1:2.Skład reprezentacji: Różycki Krystian – 8d, Łaniak Wiktor – 8d, Skonecki Kamil – 8d, Kosz Jakub – 8d, Drączkowski Jakub – 8b, Kuchta Bartłomiej – 8b, Maksymiuk Mikołaj – 8, Litwińczuk Maksymilian – 8e, Stępień Kacper – 8c, Kowalczuk Jan – 8c. Opiekun: Wojciech Zdybel
          • Igrzyska Dzieci - Czwórki Siatkarskie

• 13.02.2023 14:57
          • W poniedziałek 06.02.2023r. w Szkole Podstawowej Nr 9 w Zamościu odbyły się zawody w piłce siatkowej. W zawodach udział wzięły uczennice naszej szkoły w składzie Dziedzic Martyna, Goryczka Zuzanna, Krawczyk Kinga, Kusz Lena, Rawiak Lena, Terlecka Zuzanna z klasy 5b oraz Dunowska Oliwia, Góra Wiktoria z klasy 6b oraz Kolbuch Zuzanna,Tymosz Eliza z 6a.W klasyfikacji końcowej uczennice naszej szkoły zajęły V miejsce.
          • Turniej Czwórek Siatkarskich – II Edycja

• 19.12.2022 16:20
          • 14.12.2022 r. odbyła się II edycja turnieju dla klas 5-6. Brało w niej udział 6 drużyn. System rozgrywek: eliminacje w 2 grupach, następnie półfinały i finały. Sędziami punktowymi byli: Bieliński Nataniel i Gil Wojciech z klasy 8c, nad nagłośnieniem czuwał  Ostapiński Rafał z klasy 8e
            Klasyfikacja końcowa:
            I miejsce klasa 5b1 w składzie: Kusz Lena, Krawczyk Kinga, Dziedzic Martyna, Rawiak Lena
            II miejsce klasa 6a
            III miejsce klasa 5c
            IV miejsce klasa 6c
            V miejsce klasa 5a
            VI miejsce klasa 5b2
            Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy słodki upominek ufundowany przez panią Dyrektor Marię Mołdoch. Organizatorami turnieju byli: p. Marzena Koroniewska, p. Robert Martyniuk i p. Wojciech Zdybel.