• Wydarzenia 2021/2022

• 22.12.2021 11:29

•

Zaczarowanych Świąt Bożego Narodzenia,

pełnych blasku, ciepła, uśmiechu i magicznej atmosfery,

spędzonych w gronie bliskich osób,

a także dużo pozytywnej energii na nadchodzący Nowy 2022 Rok.

Niech gwiazdka wigilijna okaże się właśnie tą gwiazdką z nieba,

która przybliży nam raj na Ziemi.

Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom administracji i obsługi,

Uczniom, Rodzicom i ich Najbliższym

najpiękniejsze życzenia świąteczne składa:

Zespół wokalno – taneczny „WIOLINKI”

Do życzeń dołączamy „TANIEC ANIOŁÓW”

• Kiermasz świąteczny

• 21.12.2021 11:57
          •

14 grudnia 2021r. na łączniku szkolnym miał miejsce Kiermasz świąteczny, zorganizowany pod czujnym okiem pani Anny Lachowskiej. Na kiermaszu tradycyjnie wystawione zostały dekoracje świąteczne, wykonane przez uczniów oraz osoby zaprzyjaźnione z naszą szkołą. Wśród wielu nietuzinkowych prac znalazły się m. in. odlewy gipsowe, bombki choinkowe, różne dekoracje choinkowe wykonane, np.: z glinki samoutwardzalnej, oryginalne kartki świąteczne, choineczki stworzone przez uczniów i rodziców w czasie szkolnych warsztatów świątecznych i inne interesujące ozdoby. Zebrane w czasie kiermaszu fundusze zostaną przekazane na cele charytatywne.
          • Tak kolędowaliśmy podczas „Jarmarku Świątecznego”…

• 21.12.2021 10:51
          • W miniony weekend na  Zamojskiej Starówce odbył się „Jarmark Świąteczny” połączony ze wspólnym kolędowaniem mieszkańców naszego miasta. Nie mogło nas tam zabraknąć. Na scenie Rynku Wielkiego można było usłyszeć kolędy i pastorałki wyśpiewane przez zespoły  „Wiolinki”, „Triola” i szkolny chór. Kto nie widział i nie słyszał-niech żałuje.

• Kartka Bożonarodzeniowa - ekspozycja prac

• 17.12.2021 08:36
          • Od 14 grudnia na „łączniku szkolnym” oglądać można prace nagrodzone i wyróżnione w konkursie plastycznym na Kartkę Bożonarodzeniową klas 4-8. Na konkurs wpłynęło ponad 100 różnorodnych pod względem techniki i interpretacji tematu prac. Jury nie miało łatwego zadania, postanowiło  więc przyznać 3 nagrody i 10 równoległych wyróżnień. Zapraszamy serdeczne do obejrzenia kartek świątecznych następujących uczniów: