• Archiwum

• Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

• 25.11.2019 20:27
          • 19.01.2019 r. odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły. Brało w nim udział reprezentacje 3 szkół: Szkoły podstawowej w Sitańcu, Szkoły Podstawowej w Płoskiem oraz reprezentacja Naszej Szkoły. Turniej rozgrywał się systemem „każdy z każdym”. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie mecze wynikiem 2:0, zdobywając  puchar ufundowany przez Panią Dyrektor Marię Mołdoch. Skład drużyny: Pawlik Wiktoria, Muca Eliza, Kulik Wiktoria, Naklicka Klaudia, Szuwara Milena, Molek Paulina, Głąb Emilia, Kazanowska Milena, Pawłowska Kamila, Cyc Aleksandra. Organizatorami turnieju byli: Zdybel Wojciech, Martyniuk Robert.
            WZ

• WOJEWÓDZKIE IGRZYSKADZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU

• 25.11.2019 20:26
          • 05. 12. 2018 r. na Krytej Pływalni Aqua Lublin odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Niedźwiedź z klasy 5c, Zuzanna Sioma z klasy 8d, Hubert Kucharski z klasy 8b, Uczniowie bardzo dzielnie walczyli o jak najwyższe lokaty w swoich konkurencjach. Niestety nikomu z naszej reprezentacji nie udało się w tym roku zająć miejsca na podium w śród najlepszych zawodników i zawodniczek z Województwa Lubelskiego. Niemniej wszystkim należą się gratulacje za wytrwałoś i waleczność.
            WZ

• MAŁA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

• 30.11.2018 18:09
          • W dniu 29 listopada 2018 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu miała miejsce inauguracja Turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej chłopców szkół podstawowych (sezon 2018/2019). Biorą w niej udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu,  Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu,  I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Komarowie, Szkoła Podstawowa w Żdanowie, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych i siódmych, a byli to : Denkiewicz Jakub 8B, Książka Patryk 8B, Tur Kamil 8B, Bekas Jakub 8A, Palak Dawid 8A, Czerwonka Mateusz 8D, Rożek Maciej 8D, Adamowicz Kacper 7D, Szafrański Jan 7D, Kuryło Piotr 7A,  Pierwszy mecz Nasza reprezentacja szkoły rozegrała z zespołem Szkoły Podstawowej nr 9.  Był to trudny i emocjonujący mecz. Po zaciętej rywalizacji odnieśliśmy sukces wygrywając to spotkanie 21 : 15 (10:7). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Czerwonka Mateusz - 6, Książka Patryk - 6, Tur Kamil - 3, Szafrański Jan - 3, Kuryło Piotr - 1, Adamowicz Kacper - 1, Rożek Maciej - 1.  Kolejne spotkanie Nasz zespół rozegrał ze Szkołą Podstawową nr 8 wygrywając 16 : 7 (9:6) Bramki w tym meczu zdobyli: Książka Patryk - 5, Czerwonka Mateusz - 4, Tur Kamil - 2, Rożek Maciej - 1, Szafrański Jan - 1, Adamowicz Kacper - 1, Kupiec Max -1,Kuryło Piotr - 1. Następny mecz Nasza drużyna rozegrała ze Szkołą Podstawową z Komarowa wygrywając to spotkanie 19 : 9 (9:4). Bramki w tym meczu dla naszej drużyny zdobyli: Książka Patryk - 7, Czerwonka Mateusz - 5, Szafrański Jan - 2, Kuryło Piotr - 2, Palak Dawid - 1, Kupiec Max - 1, Adamowicz Kacper - 1. Opiekunem drużyny był pan Dariusz Pałkowski.  Kolejna runda "Małej Ligi Piłki Ręcznej" odbędzie się w grudniu 2018 roku.
            Opracował: Dariusz Pałkowski

• AWANS NA IGRZYSKA WOJEWÓDZKIE W PŁYWANIU

• 28.11.2018 18:56
          • 27.11.2018r na krytej pływalni w Zamościu odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Pływaniu. Naszą szkołę godnie i walecznie reprezentowali uczniowie: Sioma Zuzanna uczennica z kl. 8D zajęła II miejsce w stylu motylkowym. Kucharski Hubert uczeń z kl. 8B zajął III miejsce w stylu motylkowym. Niedźwiedź Martyna uczennica z kl. 5C zajęła III miejsce w stylu motylkowym. Miłosz Kucharski uczeń z klasy 4B IV miejsce w stylu motylkowym. Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium awansowali na Wojewódzkie zawody z pływania. Zawody odbędą się 05.12.2018r. w Lublinie. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.

• Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

• 22.11.2018 14:31
          • Dnia 20.11.2018r. na krytej pływalni w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych. Kategoria młodsza: dzieci rocznik 2006 i młodsi oraz młodzież rocznik 2005 – 2003. Naszą szkołę reprezentowali:
            W kategorii dzieci: Martyna Niedźwiedż 5c, Miłosz Kucharski 4b, Baniak Igor 5c, Cholewiński Paweł 3b, Sioma Aleksander 4 e, Piłat Paulina 5e. Martyna Niedźwiedź II miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Miłosz Kucharski III miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Opiekun drużyny p.  Marzena Głąb.
            W kategorii młodzież szkolna: Julka Malinoś z kl. 8a zajęła I miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50m. Zuzanna Siomai z kl. 8d zajęła III miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Kucharski Hubert z kl. 8b zajął II miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Opiekun drużyny p. Michał Gromadzki. Wszyscy medaliści zapewniły sobie udział w zawodach na szczeblu rejonowym, które odbędą się na krytej pływalni w Zamościu dn. 27.11.2018r. Wszystkim uczestnikom GRTULUJEMY!  i życzymy wytrwałości oraz dalszych sukcesów sportowych. Tekst; M. Gromadzki.