• Archiwum

• Jedziemy na eliminacje wojewódzkie!

• 27.11.2019 15:02
          • Dzisiejszego dnia tj. 13.11.2019r. uczniowie naszej szkoły wywalczyli po raz kolejny miejsca na podium. Zawody odbyły się w Zamościu na Krytej Pływalni. Szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Martyna Niedźwiedź z klasy 6c II miejsce stylem motylkowym 40:66, Miłosz Kucharski z klasy 5b II miejsce z  czasem  (45:25), Igor Baniak  z klasy 6c z czasem 32:21. Wszyscy uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu tj. eliminacji  województwa które odbędą się 04.12.2019r. w Lublinie. Gratulacje. Tekst i foto : Marzena Głąb

• MAŁA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

• 27.11.2019 15:02
          • W dniu 25 października 2019 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu miała miejsce inauguracja Turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej chłopców szkół podstawowych (sezon 2019/2020). Biorą w niej udział następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu,  Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu,  I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie, Szkoła Podstawowa w Żdanowie, Szkoła Podstawowa w Zawadzie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych i siódmych, a byli to : Kuryło Piotr 8A, Adamowicz Kacper 8D, Kupiec Max 8D,  Kolaja Marcel 8D, Szafrański Jan 8D, Ostrowski Wiktor 7A, Karol Michał 7A, Trześniewski Filip 7A, Cielniak Michał 7C.
            Pierwszy mecz Nasza reprezentacja szkoły rozegrała z zespołem Szkoły Podstawowej nr 8. Był to trudny i emocjonujący mecz. Po zaciętej rywalizacji przegraliśmy to spotkanie 6 : 14 (4:7). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Szafrański Jan - 3, Adamowicz Kacper - 1, Kuryło Piotr - 1, Ostrowski Wiktor - 1. Kolejne spotkanie Nasz zespół rozegrał ze Społeczną Szkołą Podstawową wygrywając 15 : 11 (7:7) Bramki w tym meczu zdobyli: Szafrański Jan - 5, Kuryło Piotr - 4, Kupiec Max - 3, Adamowicz Kacper  - 3. Opiekunem drużyny był pan Dariusz Pałkowski.

• TRZY MEDALE W PŁYWANIU

• 27.11.2019 15:02
          • Eliminacje miejskie/gminne w pływaniu indywidualnym już za nami. Dla naszych uczniów zawody były udane. Wszyscy zdobyli miejsca na podium, medale oraz awans do kolejnego etapu rejonowego tj. ½ województwa. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Niedźwiedź uczennica klasy 6c w pływaniu stylem motylkowym na dystansie 50m z czasem 40:66 uzyskując w klasyfikacji końcowej II MIEJSCE i srebrny medal. Miłosz Kucharski uczeń klasy 5b w pływaniu stylem motylkowym na dystansie 50m z czasem 48:12 uzyskując w klasyfikacji końcowej III MIEJSCE i brązowy medal. Igor Baniak  uczeń klasy 6c w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 50m z czasem 32:78 uzyskując w klasyfikacji końcowej II MIEJSCE i srebrny medal. Tekst i foto: Marzena Głąb

• IV EDYCJA CZWARTKÓW LA Z MEDALAMI

• 27.11.2019 15:09
          • Dzień 30 września uczniowie naszej szkoły spędzili na sportowo biorąc udział w IV jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Szkołę naszą reprezentowała liczna grupa uczniów w składzie: Łyś Zofia 5b, Dzidzic Amelia 5b, Krzemiński Bartek 6b, Tabiszewski Adam 6b, Senderek Kacper 6b, Szewczuk Martyna 6a, Kliza Karol 6d, Sasyn Oskar 6d, Pikuziński Hubert, Kunicki Krystian 6d, Suszek Bartosz 6d, Kłoda Maciej 6d, Laliuk Oliwier 6d, Krztoń Jakub 6d, Tadeusz Szymon 6d, Gawron Filip 6d, Rosiak Szymon 6d, Kosz Stanisław 5c,  Krajewski Mateusz 6d. Dla niektórych uczniów był to pierwszy start w zawodach lekkoatletycznych. Towarzyszyły temu ogromne emocje, ambicja sportowa i radość z uzyskanych lokat.
            Miejsca na podium z medalami zdobyli: Skok wzwyż chłopców - Gawron Filip 6d (II miejsce – srebrny medal), Kliza Karol 6d (III miejsce – brązowy medal), Bieg na dystansie 100m chłopców: Kliza Karol 6d ( I miejsce  - złoty medal), Bieg na dystansie 300m dziewcząt: Łyś Zofia 5b (III miejsce – brązowy medal), Bieg na dystansie 300m chłopców: Krztoń Jakub 6d (I miejsce – złoty medal),
            Foto: Michał Zielonka Tekst : Marzena Głąb

• „Czwartki La”

• 27.11.2019 15:09
          • Uczniowie naszej szkoły liczną grupą reprezentowali Nasza Szkołę na stadionie miejskim , uczestnicząc w 3 edycjach „ Czwartków LA”.
            W I edycji w biegu na 100m Paweł Naklicki zajął I miejsce, w biegu na 600m Magda Muszyńska zajęła I miejsce, w biegu na 60m Bartłomiej Szozda zajął II miejsce, w biegu 300m Kicyk Szymon zajął III miejsce, w biegu na 300m Tarnawska Oliwia  zajęła III miejsce. Galeria>>>>>
            W II edycji: Paweł Naklicki I miejsce w biegu na 100m oraz II miejsce w skoku w dal, Karol Kliza I miejsce w biegu na 1000m oraz I miejsce w skoku wzwyż, Max Kupiec III miejsce w skoku w dal, Emilia Klajny III miejsce w biegu na 60m, Emilia Wieczerzak III miejsce w biegu na 600m, Emilia Antos III miejsce w biegu na 600m,  Bartosz Kuchta III miejsce w biegu na 300m, Bartosz Mamełka II miejsce w skoku w dal, Katarzyna Gadomska III miejsce w skoku w dal. Opiekunami byli: Wojciech Zdybel, Dariusz Pałkowski. Galeria >>>>>
            W III edycji: Najlepszymi wynikami mogli poszczycić się następujący uczniowie. Bartosz Mamełka II miejsce  w skoku w dal, Karol Kliza I miejsce w skoku wzwyż oraz I miejsce w biegu na 1000m, Michała Rarot III miejsce w biegu na 100m, Józefowski Oskar II miejsce w biegu na 60m, Emilia Wieczerzak  I miejsce w biegu na 600m, Emilia Klajny II miejsce  w biegu na 60m, Filip Gawron II miejsce w biegu na 60 m , Kuchta Bartosz II miejsce w biegu na 300m. Opiekunami byli: Agnieszka Mazurek, Marcin Łyś. Galeria >>>>>
            Gratulujemy wyników!