• Archiwum

• Igrzyska dzieci w koszykówce

• 25.11.2019 20:23
          • Uczniowie szkoły podstawowej nr 3 w Zamościu nie mieli sobie równych w eliminacjach do finałów miejskich w koszykówkę chłopców. Młodym koszykarzom przyszło się zmierzyć z zespołem szkoły podstawowej nr 8 i szkoły podstawowej nr 9 .Oba mecze zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem ,nie dając przeciwnikom ani chwili prowadzenia. Chłopcy na co dzień podnoszą swoje umiejętności trenując w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku koszykówki przy Szkole Podstawowej Nr 3 .Reprezentację szkoły stanowią: Wodyk Mateusz 6a, Ostrowski Wiktor 6a, Fedorowicz Bartosz 6a, Trześniewski Filip 6a, Samonek Jakub  6c, Bartkowski Max 6b,Wojciech Jarmusz 5a, Bartkowski Mateusz 5e, Szymon Tadeusz 5d, Maciej Kłoda 5d, Kliza Karol 5d. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale. Opiekunem zespołu była p. Agnieszka Mazurek
            WZ

• III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

• 25.11.2019 20:23
          • W środę - 27.02.2019 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Rejonowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentantki Naszej Szkoł. Turniej odbywał się systemem grupowym w 2 grupach. Następnie zwyciężczynie grup grały o miejsce I turnieju, 2 miejsca w grupie grały o miejsce III, a 3 zespoły w grupie o V miejsce Turnieju. Nasze zawodniczki zajęły II miejsce w grupie, przegrywając jedynie SP w Tomaszowie Lub. 1:2. Następnie w meczu o III miejsce wygrały z SP w Krasnymstawie 2:0. W turnieju oprócz Naszej Szkoły brały udział drużyny z: Krasnegostawu, Grabowca, Lubyczy Królewskiej, Hrubieszowa i Tomaszowa Lubelskiego.
            Skład zespołu: Wiktoria Pawlik, Klaudia Naklicka, Eliza Muca, Paulina Molek, Wiktoria Kulik, Emilia Głąb, Kamila Pawłowska. Trenerem jest Wojciech Zdybel.

• „Mistrzynie Miasta Zamość” w piłce siatkowej

• 25.11.2019 20:24
          • 5 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu odbył się etap miejski Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS  w piłce siatkowej dziewcząt. W rozgrywkach brało udział 4 reprezentacje zamojskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 7 oraz reprezentacja naszej Szkoły. Nasze zawodniczki wygrały wszystkie mecze, zdobywając tytuł „Mistrzyń Miasta Zamość” w tej kategorii oraz zdobywając awans do etapu rejonowego, który odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim w dniu 27.02.2019 r. Życzymy sukcesów.
            Skład zespołu:

1. Wiktoria Pawlik – 3b
            2. Klaudia Naklicka – 3B
            3. Eliza Muca – 3B
            4. Paulina Molek – 3B
            5. Milena Szuwara – 3B
            6. Wiktoria Kulik – 3B
            7. Emilia Głąb – 3B
            8. Milena Kazanowska – 8d
            9. Kamila Pawłowska – 8d   Opiekun/trener: Wojciech Zdybel
          • Igrzyska Dzieci – Tenis Stołowy

• 25.11.2019 20:24