• Archiwum

• 20.09.2018. „Czwartki Lekkoatletyczne”

• 21.09.2018 17:03
          • Dnia 20.09.18 na obiektach Stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, ul. Królowej Jadwigi 8 odbyła się II edycja czwartków la. Organizatorem zawodów był  Klub Sportowy „Agros” Zamość,  OSiR Zamość, Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe w Zamościu. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali z uczniami  zamojskich szkół i Powiatu Zamojskiego. Każdy zawodnik miał  prawo startu  w dwóch konkurencjach ( jednej biegowej i jednej technicznej ).

Klasyfikacja  końcowa za  udział naszej szkoły w tym dniu  za poziom sportowy podczas tej  imprezy przedstawia się następująco:

Konkurencje biegowe:

I miejsce w biegu na dystansie 600 m Podolak Natalia (1:59)

I miejsce w biegu na dystansie 600 m Wieczerzak Emilia (2:17:83)

II miejsce w biegu na dystansie 300 m  Trześniewski Filip (56:05)

III miejsce w biegu na dystansie 300 m Kupiec Max (44:27)

VI miejsce w biegu na dystansie 300 m Kupiec Roksana (1:0365)

III miejsce w biegu na dystansie 100 m Pachla Jakub (13:07)

Konkurencje techniczne:

II miejsce w skoku w dal Radecka Dominika (3,41)

II miejsce w skoku w dal Naklicki (4,80)

IV miejsce w skoku w dal Muca Eliza (4,35)

Gratulacje.

• "CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE " /I Edycja/

• 13.09.2018 15:42
          • 12.09.2018 r. na stadionie OSiR w Zamościu  odbyła się pierwsz edycja jesienna zawodów sportowych " Czwartki Lekkoatletyczne ". Uczniowie naszej szkoły startowali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych zajmując czołowe lokaty.
            Wyniki przedstawiają się następująco:
            - Naklicki Sebastian - II miejsce w biegu na 100m
            -Mękal Michał - II miejsce w pchnięciu kulą
            - Naklicki Paweł – V miejsce w skoku w dal
            - Podolak Natalia – I miejsce w biegu na 600m
            - Nowak Maciej – III miejsce w biegu na 1000m
            - Bator Miłosz – IV miejsce w biegu na 1000m
            - Wieczerzk Emilia - I miejsce w biegu na 600m
            - Oberda Anna – III w rzucie piłeczką palantową
            - Samonek Jakub - IV miejsce w skoku w dal
            - Trześniewski Filip – III miejsce w biegu na 300m
            - Rarot Michał – II miejsce w skoku w dal i II miejsce w biegu na 60m
            - Cis Alesk – III miejsce w biegu na 60m
            Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie dziękujemy za wzorową, sportową postawę. Zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

• Awans do etapu wojewódzkiego w siatkówce plażowej dziewcząt

• 28.05.2018 16:18
          • 28 maja 2018 roku na boiskach TKS TOMASOVIA w Tomaszowie Lubelsim odbyl się etap rejonowy Szkolnych Igrzysk Mlodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt. Nasze zawodniczki w składzie: Eliza Muca, Kinga Jędrzejewska i Klaudia Naklicka, wygrały wszyskie mecze wywalczając awans do etapu wojewódzkiego. Odbędzie się on w dniu 6 czerwcza 2018 roku w Lublinie. Trenerem i opiekunem jest pan Wojciech Zdybel. Gratulujemy i życzymy sukcesów.
          • Czwartki Lekkoatletyczne – finał

• 26.05.2018 14:13
          • Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjaliści po raz ostatni już w tym roku szkolnym podjęli sportowe zmagania na obiektach OSiR w ramach Finału Czwartków Lekkoatletycznych. Nasi zawodnicy jak zawsze startowali w konkurencjach biegowych i technicznych, odnosząc niebywałe sukcesy. Na medalowym podium znalazła się spora grupa naszych podopiecznych, którzy osiągnęli imponujące wyniki i w niejednej konkurencji zdeklasowali swoich rywali. Oto i oni – najlepsze sportowe perełki naszej szkoły:
            Momełka Bartosz 4d – III miejsce skok w dal (3,69)
            Momełka Bartosz 4d – II miejsce 1000m (3,41)
            Gawron Filip 4d – I miejsce 300m (53,29)
            Cyc Jakub 4d – III miejsce 1000m (4,01)
            Rarot Michał 5b – II miejsce 60m (8,37)
            Naklicki Paweł 6b – I miejsce 60m (7,90)
            Naklicki Paweł 6b – III miejsce skok w dal (4,49)
            Gmyz Dominika 7b – III miejsce 100m (14,05)
            Muca Eliza 2b – II miejsce 100m (13,28)
            Muca Eliza 2b – I miejsce skok w dal (4,50)
            Naklicki Sebastian 2b – II miejsce 300m
            Szuwara Milena 2b – IV miejsce pchnięcie kulą (7,35)
            Gromadzki Hubert 3a – I miejsce pchnięcie kulą (11,50)
            Radzik Jakub 3b – II miejsce pchnięcie kulą (10,48)
            Tański Miłosz 3b – II miejsce 1000m
            Janowski Mateusz 3b – II miejsce 600m
            Ogromnym sukcesem zakończyła się również rywalizacja drużynowa uczniów szkoły podstawowej. W klasyfikacji generalnej całego sezonu uplasowaliśmy się na wysokim III miejscu i wywalczyliśmy pamiątkowy puchar.
            Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy osiągniętych wyników.
            Zawody odbyły się 25 maja 2018r., a opiekunem uczniów były p. Marzena Gąska i p. Agnieszka Mazurek, nauczyciele wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3. Tekst i foto Marzena Gąska