• Archiwum

• Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

• 15.05.2018 17:26
          • Dnia 11.05.2018r na krytej pływalni w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowały: Julka Malinoś z kl. 7a zajęła I miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50m. Zuzanna Sioma z kl. 7d zajęła III miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Kucharski Hubert z kl. 7b zajął II miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50m. Wszyscy zapewniły sobie udział w zawodach na szczeblu rejonowym. GRATULACJE! Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów sportowych.

• MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

• 19.04.2018 18:16
          • Dnia 12.04.2018 r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 6 w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrany został turniej piłki nożnej dziewcząt. W turnieju wystartowały reprezentacje czterech szkół podstawowych naszego miasta. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Martyna Kaczmarczyk VIId, Milena Kazanowska VIId, Oliwia Kiecana VIId, Eliza Muca 2B, Milena Szuwara 2B, Klaudia Naklicka 2B, Wiktoria Kulik 2B, Wiktoria Pawlik 2B, Natalia Radecka 2B. Nasz zespół wygrywając 8:0 z SP nr 4, 2:0        z SP nr 6 i 5:1 z SP nr 2 zajął pierwsze miejsce w turnieju i awansował do Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które rozegrane zostaną pod koniec miesiąca. Opiekunem zespołu był pan Robert Martyniuk.

• VII ZAMOJSKA SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY PAMIĘCI OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

• 13.04.2018 09:50
          • W dniu 09.04.2018 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyła się VII Zamojska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod honorowym patronatem Posła Sławomira Zawiślaka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w grach zespołowych. Była to siatkówka dziewcząt oraz piłka ręczna chłopców. Siatkarki z "Trójki" rozegrały trzy spotkania. W pierwszym meczu zmierzyły się z zespołem Szkoły Podstawowej nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego, przegrywając 0:2. W drugim meczu ze Szkołą Podstawową w Telatynie wygrywając 2:0. W meczu o III miejsce ze Szkołą Podstawową w Lubyczy Królewskiej przegrywając 1:2. W końcowej klasyfikacji dziewczęta zajęły IV miejsce. Zespół siatkarek występował w następującym składzie: Jędrzejewska Kinga 2B , Kulik Wiktoria 2B, Muca Eliza 2B, Naklicka Klaudia 2B, Pawlik Wiktoria 2B, Szuwara Milena, Radecka Natalia 2B, Kiecana Oliwia 7D, Pawłowska Klaudia 7D. Trenerem drużyny był pan Wojciech Zdybel.

Drużynę "Trójki" w piłce ręcznej chłopców reprezentowali: Mroczkowski Jakub A, Mroczkowski Bartosz 6A, Pysiewicz Filip 6A, Kupiec Max 6B, Naklicki Paweł 6B, Batorski Adam 6C, Miedźwiedź Aureliusz 6D, Szafrański Jan 6D. Pierwszy mecz nasza reprezentacja szkoły rozegrała z drużyną Szkoły Podstawowej w Tyszowcach. Było to trudne i emocjonujące spotkanie. Wynik meczu ważył się do ostatniego gwizdka sędziego. Przegraliśmy 2 : 3. W tym spotkaniu bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kupiec Max - 1, Szafrański Jan - 1. Kolejne spotkanie nasz zespół rozegrał ze Szkołą Podstawową nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego. Pełna mobilizacja naszej drużyny spowodowała, że pokonaliśmy przeciwników 5 : 0 . Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Szafrański Jan - 2, Miedźwiedź Aureliusz - 2, Kupiec Max - 1. W tym spotkaniu najlepszy mecz rozegrał Miedźwiedź Aureliusz, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Reprezentacja piłkarzy ręcznych "Trójki" zajęła II miejsce w tej Spartakiadzie. Drużyna zdobyła puchar a zawodnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy. Trenerem drużyny był pan Dariusz Pałkowski. Opracowanie i zdjęcia: Dariusz Pałkowski

• Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce

• 06.03.2018 07:55
          • Do  rywalizacji na hali OSiR   przystąpiło 6 drużyn .W wyniku losowania graliśmy w drugiej grupie z gimnazjum nr 6 i nr 5.Udało się  wygrać mecz z gimnazjum nr 5 ale niestety ulegliśmy  gimnazjum nr 6,  ostatecznie plasując się na 3 miejscu. Najlepszą zawodniczką reprezentacji a zarazem zdobywczynią największej liczby punktów była Milena Szuwara z klasy 2B. Skład reprezentacji: Jeruzal Diana 3B, Wilk Julia 3A, Łukasiewicz Klaudia 3A, Winiarska Wiktoria 3A, Naklicka Klaudia 2B, Szuwara Milena 2B, Wiśniewska Anastazja 2C, Niedzwiedz Justyna 2C, Szymańska Aneta 2C, Sas Karolina 2C, Bednarczuk Natalia kl. 7, Świętanowska Julia kl. 7, Paczóska Patrycja kl. 7, Podgórska Luiza kl. 7, Lenard Natalia kl. 7, Lackorzyńska Olga kl. 7, Krystosiak Kinga kl.7

• Igrzyska młodzieży w koszykówce

• 22.02.2018 17:19
          • Uczniowie w składzie Miłosz Tański, Oskar Świstowski, Patryk Cymerman, Paweł Maślany, Jakub Radzik, Szymon Kaproń, Łukasz Nowogrodzki, Mateusz Janowski, Mateusz Pilipczuk , Filip Chopta i Paweł Bociorowski wywalczyli III miejsce w Igrzyskach młodzieży szkolnej w koszykówce. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony ulegając tylko w jednym meczu Szkole nr 4. Z grupy wyszli na drugim miejscu co pozwoliło im walczyć o 3 miejsce ze Szkołą nr 2 pokonując ich w pięknym stylu ponad 15-ma punktami. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół. Opiekunem zespołu była Agnieszka Mazurek.