• Archiwum

• Bartosz Mamełka najlepszy w skoku w dal!

• 25.11.2019 20:16
          • Reprezentant naszej szkoły Bartosz Mamełka z klasy 5d, został powołany na Centralne Finałowe zawody L.A w ramach rozgrywanych „Czwartków l.a” Bartosz uzyskał najlepszy wynik w mieście w roczniku 2007 w skoku w dal , skacząc na odległość 4 ,18 m. W nagrodę wyjedzie na centralne zawody , które odbędą się w Łodzi w dniach 14-16 czerwca 2019 roku. Nasza szkoła regularnie startuje w zawodach lekkoatletycznych uzyskując dobre wyniki , reprezentując szkołę zarówno w sezonie jesiennym jak i wiosennym. Nauczyciel wychowania fizycznego Agnieszka Mazurek.

• Piłkarze na podium!

• 25.11.2019 20:17
          • Reprezentacja szkoły którą stanowili młodzi piłkarze ze sportowej klasy 5d, stanęli na podium zdobywając 3 miejsce. Chłopcy dzielnie walczyli  pokonując drużynę ze szkoły podstawowej nr 7 z wynikiem 8:1 , niestety ulegając starszym kolegom z dwójki przegrywając 3:1. Tym razem musieliśmy oddać zwycięstwo starszym kolegom , ale przed nami rok pracy i następnym razem powalczymy o zwycięstwo. Chłopcy na co dzień trenują pod okiem trenera Waldemara Sękowskiego. Wychowawca: Agnieszka Mazurek

• "TRÓJKA" KOLEJNY ROK MISTRZEM MAŁEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ

• 25.11.2019 20:18
          • W dniu 5 czerwca 2019 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyła się ostatnia kolejka Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych rocznika 2006/2007 Wystąpiły następujące zespoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu,  Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu,  Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu,  I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Komarowie.

• Mistrzowie Miasta Zamościa

• 25.11.2019 20:19
          • Reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr 3 zdobyli tytuł Mistrzów Miasta Zamościa .Po dwudniowych zmaganiach chłopcy zwyciężyli pokonując zespoły reprezentujące szkoły  2, 4, 7, 8 , 9 oraz szkołę społeczną. Na co dzień chłopcy trenują w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku Koszykówki na deskach parkietu we własnej szkole. Drużyna wystąpiła w składzie: Maksymilian Bartkowski, Jakub Samonek, Filip Trzesniewski, Mateusz Wodyk, Wiktor Ostrowski, Bartek Fedorowicz, Szymon Tadeusz, Wojciech Jarmusz, Maciej Kłoda, Karol Kliza, Filip Gawron, Bartek Szymala, Dawid Wyszyński, Wiktor Ładniak. Trenerem zespołu była p. Agnieszka Mazurek.

• MAŁA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH sezon 2018/2019

• 25.11.2019 20:19
          • W dniu 31 maja 2019 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyła się ostatnia kolejka Małej Ligi Piłki Ręcznej chłopców szkół podstawowych (sezon 2018/2019). Wystąpiły następujące zespoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu,  Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu,  I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Komarowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych i siódmych, a byli to : Denkiewicz Jakub 8B, Książka Patryk 8B, Tur Kamil 8B, Bekas Jakub 8A, Palak Dawid 8A, Czerwonka Mateusz 8D, Rożek Maciej 8D, Adamowicz Kacper 7D, Szafrański Jan 7D, Kuryło Piotr 7A, Kupiec Max 7D.