• 1/2 WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU

• 29.11.2022 19:45
          • Dnia 28.11.22 r. na Krytej Pływalni w Zamościu nasi uczniowie wywalczyli awans do kolejnego wojewódzkiego etapu w pływaniu indywidualnym.
            Wyniki 1/2 województwa w pływaniu indywidualnym:
            1. Kędziera Maciej 6a w stylu dowolnym na dystansie 50 m - I MIEJSCE awans do województwa
            2. Bartkowska Martyna 5a w stylu klasycznym na dystansie 50 m -
            I MIEJSCE  awans do województwa
            3. Kucharski Miłosz 8b w stylu motylkowym  na dystansie 50 m -
            I MIEJSCE awans do województwa
            Podziękowania za udział i wkład pracy należą się również uczniowi:  Knap Aleksander  6b Gratulacje!!! Tekst i foto: Marzena Koroniewska
          • SZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

• 29.11.2022 17:16
          • Uczniowie klas 4- 6 rywalizowali w szkolnym turnieju koszykówki. W zmaganiach uczestniczyły 3 klasy dziewcząt ,klasa 5b, 6 i 7b.  Dziewczynki grały systemem ” każdy z każdym” .Tytuł Mistrza Szkoły w koszykówce wywalczyła klasa 7b wygrywając oba mecze z młodszymi  rywalkami. Chłopcy grali systemem grupowym ponieważ do turnieju zgłosiło się 6 drużyn. Klasa 4d, 5a, 5b, 5c, 6b i 6d. Tytuł Mistrza Szkoły w koszykówce  wywalczyła klasa 6b wygrywając wszystkie mecze po zaciętym finale z klasą 5b. Trzecie miejsce zajęła klasa 6b grając w półfinale z klasą 5a. Na ogromne gratulacje za odwagę zasługuje klasa 4d , która przystąpiła do rywalizacji ze starszymi kolegami przegrywając mecze zaledwie kilkoma koszami. Uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz słodyczami .
            Organizatorami turnieju były nauczycielki wychowania fizycznego Agnieszka Mazurek i Marzena Głąb
          • 5 miejsce w województwie

• 24.11.2022 16:10
          • W dniu 23-go listopada w Tomaszowie lubelskim odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowo. Był to debiut naszej szkoły na tego typu zawodach. Tym bardziej cieszy nasz sukces, zdobyliśmy 5 miejsce!!! Gratulacje dla Mateusza Maszewskiego 8c, Aleksandra Błahuta 8c, Igora Jagielskiego 8b Gabrieli Bednarskiej 8e i pani Marty Gorzkiewicz instruktora nauki gry w szachy w naszej szkole.
          • XII Festiwal Sportu Powszechnego Dzieci

• 18.11.2022 15:29
          • 17 listopada 2022r. w hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się XII Festiwal Sportu Powszechnego Dzieci. Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Starostwo Powiatowe. Do zawodów przystąpiły drużyny z dziewięciu szkół z terenu miasta Zamość i powiatu zamojskiego. Reprezentacja naszej szkoły w klasyfikacji końcowej zajęła III miejsce.
            Szkołę reprezentowali uczniowie: Zofia Łyś 8b, Julia Perduta 8b, Julia Antos 8b, Bartosz Kuchta 8b, Jakub Drączkowski 8b, Bartosz Rycak 8b, Dawid Waszyński 8b, Dawid Józefowski 6d, Alex Ruszel 6d, Damian Kisiel 6d. Opiekunem zespołu był pan Robert Martyniuk.
          • Wielki sukces naszych szachistów!

• 17.11.2022 15:27
          • W Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych zajęliśmy I miejsce i tym samym awansujemy do zawodów na wyższym szczeblu. Sukces drużyny wypracowali: Mateusz Maszewski 8c, Aleksander Błahut 8c, Patryk Szpyra 8a i Gabriela Bednarska 8e. Młodsi nasi szachiści wywalczyli III miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w szachach. Skład drużyny: Jakub Kaczmarek 6c, Stanisław Gorzkiewicz 5c, Oskar Niemczuk 1b i Martyna Bartkowska 5a. Gratulacje!!