• Miejskie Igrzyska w koszykówce chłopców

• 21.03.2022 09:22
          • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach z koszykówki rywalizując z kolegami z siedmiu innych szkół . Chłopcy  reprezentowali dwie grupy wiekowe , klasy 7 i 8 a także klasy 5 i 6. W obu kategoriach chłopcy wywalczyli miejsce na podium zajmując 3 miejsca. Udział uczniów w rozgrywkach poprzedzony był szkoleniem w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku Koszykówki działającym przy SP3 Zamość. Dzieci z naszej szkoły bezpłatnie uczestniczą 2 razy w tygodniu w zajęciach gdzie oprócz rozwijania pasji koszykarskich i nabywaniu licznych umiejętności , aktywnie spędzają czas  ucząc się i bawiąc. Nauczyciel wychowania fizycznego Agnieszka Mazurek

• Miejskie Igrzyska Dzieci w minikoszykówce dziewcząt

• 17.03.2022 15:16
          • W dniu 15 marca 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w minikoszykówce dziewcząt. Po ambitnej walce zawodniczki   z naszej szkoły zajęły III miejsce. Szkołę w tym turnieju reprezentowały uczennice: Alicja Poszelężna 5d, Eryka Zygarlicka 5d, Wiktoria Saranowska 5d, Lena Parszywka 5d, Julia Złomańczuk 5d, Wiktoria Góra 5a, Eliza Tymosz 5a, Oliwia Dunowska 5b, Kornelia Gęborys 5b, Oksana Koczułap 5b.  Opiekunem zespołu był pan Robert Martyniuk.

• IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

• 14.03.2022 10:57
          • W dniu 11 marca 2022 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Dziewczęta z Trójki w tym turnieju zdobyły III miejsce.
            Nasza reprezentacja szkoły wystąpiła w następującym składzie: Żukowska Agata 8A, Wojcieszko Klaudia 8A, Walczak Eliza 8A Borkowska Zuzanna 8A, Jabłońska Weronika 8B, Kwiecień Natalia 8B, Wardach Agata 8B,Harasim Martyna 8E, Poszelężna Amelia 7C.
            Opiekunem drużyny był pan Dariusz Pałkowski.

• MIKOŁAJKOWO I SPORTOWO

• 10.12.2021 17:21
          • We wtorek 7 grudnia 2021 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Mikołajkowy Turniej w DWA OGNIE.
            W zawodach udział brały drużyny klas: 3a, 3b, 3c i 3d. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym. Uczestniczące drużyny rozegrały po trzy mecze. Wszystkie pojedynki  były bardzo zacięte, emocjonujące    i wyrównane.
            Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
             I miejsce klasa 3c (wych. p. Katarzyna Szaniawska),
            II miejsce klasa 3b (wych. p. Ilona Żur),
            III miejsce klasa 3a (wych. p. Beata Zdybel),
            IV miejsce klasa 3d (wych. p.  Anna Stabińska).
            Po zakończeniu zmagań sportowych drużyny otrzymały dyplomy. Wszyscy  uczestnicy turnieju i kibice z poszczególnych klas otrzymali słodkie prezenty od Św. Mikołaja. Organizatorami mikołajkowych rozgrywek byli p. Dariusz Pałkowski i p. Robert Martyniuk.