• Czwartki LA

• 29.09.2022 13:53
          • W kolejnym cyklu czwartków lekkoatletycznych uczniowie naszej szkoły zdobyli 3 krotnie stawali na podium. Tym razem zdobyliśmy 2 srebrne i 1 złoty medal. Złoto zdobył uczeń klasy 6b Alexander Knap w biegu na dystansie 1000m, pobijając swój rekord życiowy o 3 sekundy. Wiktor Wojcieszko z klasy 6b zdobył srebro w rzucie piłeczką palantową pobijając ponownie rekord szkoły o 1m (42M). Kolejny srebrny medal dla szkoły zdobył Antek Flis z klasy 4b biegnąc na dystansie 300m. Wszystkim medalistom i uczestnikom dziękujemy i prosimy o kolejne medale.
          • IV Edycja Czwartków La

• 09.06.2022 16:04
          • Uprzejmie informuję, że uczniowie Hasiec Hanna 4c, Kwapisz Maja 4c, Hodun Alan 8e, Knap Alexander 5b (II MIEJSCE w biegu na 1000m), Denkiewicz Karol 8e, Bartkowska Martyna 4a ( I MIEJSCE w biegu na 300m) , Kitka Oliwier 5b ( IV MIEJSCE w biegu na 60m), Lewicki Milan 4a, Świderski Piotr 5b 9 III MIEJSCE w skoku w dal), Nieckarz Dawid 5c, Majewski Szymon 4c, Waszyński Dawid 7b, Wójtowicz Kornel 5d, Babiarz Kacper 5d, Porowski Krystian 5d, Pieczykolan Oskar 8d, Kliza Karol 8d ( II MIEJSCE w biegu na 600m), Szczur Szymon 5c, Kunicki Krystian 8d, Jagielski Igor 7b, Krztoń Jakub 8d, Rasiak Szymon 8d, Różycki Krystian 7d, Wojcieszko Wiktor 5b ( III MIEJSCE w rzucie piłeczką palantową), Bojar Dawid 8d ( III MIEJSCE w skoku wzwyż) startowali w IV Edycji Czwartków LA. Zawody odbyły się w dniu 7 czerwca (wtorek) na stadionie OSiR Zamość. Wszystkim gratuluję. Tekst i foto : Marzena Koroniewska

• Awans do Igrzysk Wojewódzkich w siatkówce plażowej

• 31.05.2022 19:27
          • Reprezentacja Naszej Szkoły wywalczyła awans do rozgrywek Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców.

W finałowym meczu z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim wygrała 2:0, uzyskując awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 10.06.2022r. w Świdniku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład reprezentacji: Suszek Krzysztof, Gawron Filip, Tadeusz Szymon, wszyscy z klasy 8d. Opiekun: Wojciech Zdybel

• Zawody LA

• 31.05.2022 18:58
          • Uczniowie naszej szkoły reprezentowali szkołę na zawodach lekkoatletycznych zamojskiego stadionu OSiR. Duża grupa uczniów zajęła czołowe miejsca na podium w wielu konkurencjach. W kartach szkoły zapisał się uczeń klasy 8d Filip Gawron , pobijając rekord szkoły w skoku wzwyż z wynikiem 160 cm.
            Uczniowie  którzy uzyskali najlepsze wyniki:
            Oliwier Lalik 8d - 2m na 100m,
            Filip Rzepecki 8d - 2m w skoku w dal,
            Karol Kliza 8d - 2m bieg na 1000,
            Jacek Smoleń 8d - 3m w biegu na 1000m,
            Krzysztof Suszek 8d - 4 m  w biegu na 1000m,
            Maja Kwapisz 4c - 3m bieg na 60m i 3m w skoku w dal,
            Knap Aleksander 5b - 2m w biegu na 1000m,
            Porowski  Krystian 5d - 3m rzut piłeczką palantową. Gratulujemy.Tekst i foto; Agnieszka Mazurek

• III EDYCJA CZWARTKÓW LA

• 28.05.2022 16:24
          • Dnia 27.05.2022 roku na OSiR Zamość 20 uczniów z naszej szkoły zmagało się z konkurencjami biegowymi i technicznymi w ramach III Edycji Czwartków LA. Byli to uczniowie klas 4-8 w składzie: Sioma Agata 5b, Dunowska Oliwia 5b, Knap Alexander 5B, Jeziorkowski Antoni 4C, Babiarz Kacper 5D, Bartkowska Martyna 4a, Jankowski Kacper 7D, Wojcieszko Wiktor 5B, Świderski Piotr 5B, Lewicki Milan 4A, Ładniak Wiktor 7D, Różycki Krystian 7D, Gorzkiewicz Stanisław 4C, Hasiec Hanna 4C, Kwapisz Maja 4c, Suszek Krzysztof 8D, Suszek Bartosz 8D, Kunicki Krystian 8D, Kitka Oliwier 5b, Nieckarz Dawid 5C.W konkurencji biegowej 60m najlepsze lokaty uzyskali: