• Awans do Igrzysk Wojewódzkich w siatkówce plażowej

• 31.05.2022 19:27
          • Reprezentacja Naszej Szkoły wywalczyła awans do rozgrywek Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców.

W finałowym meczu z SP 2 w Tomaszowie Lubelskim wygrała 2:0, uzyskując awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 10.06.2022r. w Świdniku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład reprezentacji: Suszek Krzysztof, Gawron Filip, Tadeusz Szymon, wszyscy z klasy 8d. Opiekun: Wojciech Zdybel

• Zawody LA

• 31.05.2022 18:58
          • Uczniowie naszej szkoły reprezentowali szkołę na zawodach lekkoatletycznych zamojskiego stadionu OSiR. Duża grupa uczniów zajęła czołowe miejsca na podium w wielu konkurencjach. W kartach szkoły zapisał się uczeń klasy 8d Filip Gawron , pobijając rekord szkoły w skoku wzwyż z wynikiem 160 cm.
            Uczniowie  którzy uzyskali najlepsze wyniki:
            Oliwier Lalik 8d - 2m na 100m,
            Filip Rzepecki 8d - 2m w skoku w dal,
            Karol Kliza 8d - 2m bieg na 1000,
            Jacek Smoleń 8d - 3m w biegu na 1000m,
            Krzysztof Suszek 8d - 4 m  w biegu na 1000m,
            Maja Kwapisz 4c - 3m bieg na 60m i 3m w skoku w dal,
            Knap Aleksander 5b - 2m w biegu na 1000m,
            Porowski  Krystian 5d - 3m rzut piłeczką palantową. Gratulujemy.Tekst i foto; Agnieszka Mazurek

• III EDYCJA CZWARTKÓW LA

• 28.05.2022 16:24
          • Dnia 27.05.2022 roku na OSiR Zamość 20 uczniów z naszej szkoły zmagało się z konkurencjami biegowymi i technicznymi w ramach III Edycji Czwartków LA. Byli to uczniowie klas 4-8 w składzie: Sioma Agata 5b, Dunowska Oliwia 5b, Knap Alexander 5B, Jeziorkowski Antoni 4C, Babiarz Kacper 5D, Bartkowska Martyna 4a, Jankowski Kacper 7D, Wojcieszko Wiktor 5B, Świderski Piotr 5B, Lewicki Milan 4A, Ładniak Wiktor 7D, Różycki Krystian 7D, Gorzkiewicz Stanisław 4C, Hasiec Hanna 4C, Kwapisz Maja 4c, Suszek Krzysztof 8D, Suszek Bartosz 8D, Kunicki Krystian 8D, Kitka Oliwier 5b, Nieckarz Dawid 5C.W konkurencji biegowej 60m najlepsze lokaty uzyskali:

• Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej

• 16.05.2022 17:55
          • 16.05.2022 roku na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbył się etap miejski Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej. Brały w nich udział reprezentacje Naszej Szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodniczki po zaciętych meczach uplasowały się na miejscu trzecim otrzymując pamiątkowy dyplom. Skład drużyny: Julia Dąbrowska, Agata Wardach obie z klasy 8b. W kategorii chłopców, zawodnicy wygrali wszystkie mecze ostatecznie zdobywając I miejsce, zdobywając tytuł „Mistrza Miasta Zamość” w tej dyscyplinie oraz awansując do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 31 maja 2022 roku na boiskach OSiR w Zamościu. Skład drużyny: Filip Gawron, Szymon Tadeusz, Krzysztof Suszek, Oliwier Laik, wszyscy z klasy 8d. Opiekun: Wojciech Zdybel

• Miejskie Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

• 05.05.2022 08:29
          • W ramach Miejskich Igrzysk Dzieci, 28.04.2022r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Zamościu rozegrano turniej piłki nożnej  chłopców. Reprezentanci  naszej szkoły po zaciętych i emocjonujących meczach zajęli II miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju. Szkołę w zawodach reprezentowali uczniowie: Nieckarz Dawid 5c, Szczur Szymon 5c,  Juzefowski Oskar 7a, Maszewski Mateusz 7c, Stempień Kacper 7c,  Brzozowski Oskar 7e, Janda Szymon 7e, Litwińczuk Maksymilian 7e, Podolak Eryk 7e, Troć Gabriel 7e  . Opiekunem zespołu był pan Michał Gromadzki.