• 2024/2025

• WAKACYJNA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA W ŚWIETLICY SP 3

• 01.10.2024 21:46

• To, co piękne i dobre szybko się kończy... Oczywiście mowa o pełnych przygód wakacjach, które już za nami. Świetlica szkolna zachęciła uczniów klas 1-3, aby choć na chwilę powrócili do wspaniałych dni spędzonych podczas letniego wypoczynku. Świetlicowa wystawa fotograficzna zapełniła się cudownymi zdjęciami.

• Najmłodsi uczniowie podzielili się z kolegami i koleżankami swoimi niezapomnianymi wspomnieniami, które zabrali z wakacyjnych podróży. Piękne krajobrazy, unikatowe miejsca i zabytki, górska wspinaczka i relaks na morskiej plaży ucieszyły oko wszystkich, którzy mogli obejrzeć piękne fotografie.

Barwną,wakacyjną wystawę, która  przeniesie nas wszystkich do uroczych chwil, można podziwiać w świetlicy szkolnej. Przeżyjmynajpiękniejsze chwile jeszcze raz i wciąż cieszmy się latem.

Wszystkim uczestnikom wystawy, którzy nagrodzeni zostali pozytywną notką z zachowania, serdecznie dziękujemy. A oto oni:

Vermeer Matilda 1a

Dudek Aleksandra 2a

Michałuszko Hanna 2a

Adamowicz Natalia 2b

Błaszczak Agata 2b

Jakubiec Roksana 2b

Mazurek Karol 2b

Piotrowska Zofia 2b

Misiuda Gabriel 2c

Naworol Angelika 3a

Wójtowicz Zuzanna 3a

Jachorek Kinga 3b

Krukowski Mateusz 3b

Vermeer Amanda 3b

Kwarciany Kajetan 3d

Pomysłodawcą przedsięwzięcia była p. Marzena Gąska i p. Agnieszka Petrzelis, nauczyciele świetlicy szkolnej SP3.

Tekst: Marzena Gąska

Foto: Agnieszka Petrzelis