• „UŻYWKI – NIE DZIĘKUJĘ”

• 07.07.2015 11:35
          • W miesiącu październiku 2014 roku w naszej szkole przeprowadzony został konkurs plastyczny „Używki – nie dziękuję.” Organizatorem konkursu była pani Małgorzata Zbyryt i Krystyna Kopciowska. Więcej na >>>>>
          • Gimnazjum Nr 3 Mistrzem Miasta w Eliminacjach BRD

• 07.07.2015 11:29
          • 11 kwietnia 2015 roku odbył się XXXVIII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Eliminacje Miejskie. Turniej odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Zamościu. Do udziału w eliminacjach przystąpiło sześć szkół gimnazjalnych z terenu miasta Zamość. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności w czterech konkurencjach : znajomości wiedzy nt. przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jazdy rowerem po torze przeszkód oraz jazdy po miasteczku ruchu drogowego.
          • ZNAMY SWOJE MIASTO

• 07.07.2015 11:23
          • Uczniowie klasy 2c pod opieką wychowawcy p. Agnieszki Mazurek uczestniczyli w wycieczce po Zamościu, poznając  zabytki i historię Twierdzy Zamość. Spacer po murach Twierdzy okazał się bardzo ciekawy, jednakże najwięcej wrażeń dostarczyły podziemne przejścia pod murami Twierdzy. Historię Twierdzy uczniowie mieli możliwość poznać w czasie projekcji filmu w multimedialnym kinie przy Arsenale Zamojskim. Uczniowie zakończyli wycieczkę stwierdzeniem: "Zamość jest piękny".
          • Job shadowing w Bułgarii - kolejny etap projektu "Ucz się i nauczaj" Erasmus+

• 07.07.2015 11:20
          • Północnozachodnia Bułgaria, miejscowość Vratsa, najmniej rozwinięty region kraju, ale przeuroczo położony na przedgórzu Bałkanów. W dniach 21. – 28. 03. 2015 dziesięciu nauczycieli Zespołu Szkół nr 3 w Zamościu odbyło wizytę partnerską w niedużej, liczącej 175 uczniów szkole w Banitsy (Основно училище "Христо Ботев" - село Баница).
          • 10 rocznica śmierci Jana Pawła II

• 07.07.2015 11:13
          • 01.04.2015 r. uczniowie Gimnazjum uczcili pamięć Papieża Jana Pawła II w 10 rocznicę jego śmierci. Przygotowali okolicznościowe gazetki, oraz montaż słowny, w którym przybliżyli najważniejsze wydarzenia z życia Jana Pawła II. Pod koniec spotkania spontanicznie zaśpiewali „Barkę” piosenkę bliską sercu Papieża. Całość przygotowała Pani M. Liwińska. Prezentację wykonała Jagoda Uleryk uczennica   kl. 3 A.