• Archiwum

• V Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym przeszły do historii

• 15.06.2015 20:30
          • Tradycji stało się zadość… Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców przeszły już do historii. Cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych gimnazjalistów. Do zawodów przystąpiło 15 chłopców i 5 dziewczynek z klas I, II i III. Zabrali ze sobą nie tylko ducha walki i sportowej rywalizacji, ale również dobry humor i optymizm. Pokazali nie byle jakie umiejętności, zaprezentowali wysoki poziom i skuteczną taktykę gry, oraz znajomość przepisów sędziowania. A oto nasi bohaterowie – najlepsi z najlepszych:

• VIII MIEJSC NA PODIUM w IV edycji czwartków lekkoatletycznych

• 15.06.2015 20:32
          • Dnia 26.09.2014 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnej jesiennej edycji czwartków lekkoatletycznych. W zawodach sportowych udział wzięli uczniowie klas : 2A (Wawrych Sebastian, Babiuch Kamil, Mazurek Artur, Miedźwiedź Patryk, Pawlak Kacper, Sokołowski Arnold, Madej Angelika, Cios Wiktoria). 2B ( Mazurek Daniel, Martyniuk Kacper, Chmiel Aleksandra, Malinowska Angelika, Podolak Jan), 2C( Kaluźniak Kacper, Nowakowska Laura), 3A (Świderski Michał, Tymura Katarzyna, Martyn Klaudia, Radzik Katarzyna, Ostrowski Miłosz, Podgórski Konrad, Kobel Kamil), 3B ( Rarot Rafał, Ślepko Jakub, Łabus Maja, Gajewska Natalia), 3C ( Diadia Norbert, Drążek Mateusz, Macheta Patryk, Dziewulski Konrad, Wilk Kamil), Miejsca na podium w konkurencjach biegowych zajęli:

300 m dz. – II MIEJSCE (Łabus Maja),
            300 m chł. – II MIEJSCE (Babiuch Kamil)
            600 m chł. - I MIEJSCE ( Macheta Patryk), II MIEJSCE – (Pawlak Kacper), III MIEJSCE – (Sokołowski Arnold)
            1000 m chł. – I MIEJSCE (Świderski Filip).
            W konkurencjach technicznych :
            Skok w dal chł. - II MIEJSCE ( Babiuch Kamil) i III MIEJSCE (Rarot Rafał). Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe złote, srebrne i brązowe medale. Gratulujemy sukcesów.
            Tekst i foto: Marzena Głąb

• Awans do Gimnazjady Rejonowej w Biegach Przełajowych 10x1000m

• 15.06.2015 20:33
          • W dniu 17 września 2014 roku ,nasi uczniowie wywalczyli po zaciętej walce z Gimnazjum nr 1 I miejsce w sztafetach przełajowych 10x1000m. Każdy zawodnik pokonywał dystans 1000m z pałeczką sztafetową, biegnąc prze park aby na stadionie przekazać pałeczkę następnemu zawodnikowi. Startowało 6 szkół, nasze Gimnazjum uzyskało awans na zawody rejonowe, które odbędą się 2 października 2014 roku w Tomaszowie Lubelskim. Zawodnicy: Michał Świderski kl. 3a, Konrad Podgórski kl. 3a, Rafał Rarot kl. 3b, Jakub Ślepko kl. 3b, Patryk Macheta kl. 3c, Kamil Polańczuk kl. 3c, Kacper Pawlak kl. 2a, Kamil Babiuch kl. 2a, Daniel Mazurek kl. 2b, Kacper Kaluźniak kl. 2c. Zawodników przygotowała p. Agnieszka Mazurek

• SUKCESY W ZAWODACH SPORTOWYCH II EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

• 15.06.2015 20:34
          • Dnia 09.09.2014 r .Gimnazjum Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu przystąpiło do rywalizacji w II edycji Czwartków Lekkoatletycznych zorganizowanych  przez OSiR i Agros Zamość. Szkołę reprezentowało 20 uczniów z klas : 1B (Nikodem Zuzanna, Schab Magdalena) 2A (Nowogrodzka Beata, Muszyńska Marta, Miedźwiedż Patryk, Bojar Kacper,Pawlak Kacper, Nocko Rafał, Wawrych Sebastian, Babiuch Kamil) 2B (Chmiel Aleksandra, Mazurek Daniel) 2C ( Kaluźniak Kacper) 3A (Tymura Katarzyna, Świderski Michał) 3B (Gajewska Natalia, Łabus Maja) 3C (Polańczuk Kamil, Macheta Patryk, Dziewulski Konrad). Nasi uczniowie dzielnie walczyli w kategorii biegowej i technicznej, dzięki czemu zajęli wysokie lokaty:

• I EDYCJA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

• 19.06.2015 20:07
          •

Czwartki Lekkoatletyczne są dużą sportową imprezą organizowaną przez Klub Sportowy Agros i OSiR Zamość. Prawo startu w zawodach mają uczniowie gimnazjów i powiatu zamojskiego. Każdy zawodnik startuje w dwóch konkurencjach : biegowej  i technicznej.  Dnia 04.09.2014 r. rozpoczęła się I edycja jesienna  w/w imprezy sportowej na rok szkolny 2014/2015. W edycji tej przewidziano 3 spotkania. Tego dnia  nasi uczniowie nie zawiedli. Stadion lekkoatletyczny odwiedzili uczniowie klas: 2A 2B, 3A, 3B.