• Archiwum

• WYSTĘP ZAMOJSKICH KOSZYKARZY

• 01.04.2016 12:42
          • Reprezentacja Gimnazjum nr 3 ,zakończyła rywalizację w zawodach  rejonowych z koszykówki na  4 miejscu. W rozgrywkach na parkiecie Hrubieszowskiego gimnazjum rywalizowało 5 zespołów. Mistrzem zawodów zostało Gimnazjum nr 2 z Hrubieszowa. Gimnazjum nr 3 reprezentowali: Jan Podolak, Kacper Martyniuk, Daniel Irla , Kacper Pawlak, Kamil Babiuch  Filip Świderski, Mateusz Kniaź, Rafał Nocko, Paweł Orchowski, Patryk Ładniak , Damian Gleń. Zespół prowadziła Agnieszka Mazurek.
          • Wicemistrz Miasta Zamość!

• 21.03.2016 20:05
          • Reprezentacja chłopców naszego Gimnazjum zajęła II miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w piłce siatkowej.  Rozgrywki obyły się 17.03.16 r. w Zespole Szkół nr 6 w Zamościu. Brało w niej udział 6 szkół z terenu Miasta Zamość. Nasi siatkarze po zwycięstwie z Gim 5 (2:0), Gim. Katolickim (2:0), spotkali się w finale z Gim. 4 gdzie po emocjonującym spotkaniu przegrali 1:2, zdobywając tytuł Wicemistrza Miasta Zamość w tej dyscyplinie. Skład reprezentacji: Martyniuk Kacper, Podolak Jan, Czerwonka Karol, Pawlak Kacper, Babiuch Kamil, Świderski Filip, Irla Daniel, Nocko Rafał. Opiekunem był p. Wojciech Zdybel.
          • Siatkarki na podium!

• 21.03.2016 18:50
          • W piątek 11 marca 2016 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 6 w Zamościu, obyła się  Gimnazjada Powiatu Grodzkiego w piłce siatkowej dziewcząt. Udział w niej wzięły zespoły z 5 szkół z terenu miasta Zamość. Siatkarki w składzie: Julia Duszejko, Klaudia Pikuzińska, Aleksandra Chmiel, Beata Nowogrodzka, Angelika Madej, Marta Muszyńska, Karolina Staniec, Paula Kotowska, Wioleta Szerafin, Natalia Szostak,  uplasowały się na III miejscu, przegrywając jedynie z reprezentacją Gimnazjum nr 4. Dziewczyny w meczach pokazały ducha walki, który już nie jednokrotnie pokazano w historii tych rozgrywek przez reprezentantki naszego gimnazjum.
          • Wiosenny Turniej „Dwa ognie”

• 21.03.2016 18:24
          • Gimnazjaliści z klas 1 i 2 świętowali  1 Dzień Wiosny na sportowo podczas rekreacyjnego turnieju „Dwa ognie”. Rozgrywki miały miejsce 21 marca 2016r. na obiekcie sportowym Gimnazjum nr 3 w Zamościu, a nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali nauczyciele wychowania fizycznego p. Marzena Gąska, p. Marzena Głąb, p. Krzysztof Gęborys i p. Michał Gromadzki.  10-osobowe delegacje z klas 1a, 1b, 2a, 2b i 2c stanęły do niełatwej i wyrównanej walki. Rozegrano mecze systemem „każdy z każdym” , a każdy zawodnik  miał po jednym biciu. Za wygrany mecz drużyna otrzymywała 3 punkty, a przegrany schodził z boiska z 1 punktem. Liczyła się zwinność, szybkość i precyzja podań, a każde przewinienie było karane wykluczeniem z boiska. Zwycięzcą turnieju została klasa 2c, tuż za nią na miejscu II uplasowała się klasa 1a, a III zaszczytne miejsce na podium wywalczyła klasa 1b. Na zwycięzców  w klasyfikacji końcowej czekały pamiątkowe dyplomy, a wszystkie drużyny mogły pocieszyć się słodkim upominkiem, który rozweselił niejedną smutną twarz. Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy za właściwą  postawę, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Tekst i foto Marzena Gąska
          • III MIEJSCE – PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW