• Archiwum

• V Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym przeszły do historii

• 15.06.2015 20:30
        • Tradycji stało się zadość… Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców przeszły już do historii. Cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych gimnazjalistów. Do zawodów przystąpiło 15 chłopców i 5 dziewczynek z klas I, II i III. Zabrali ze sobą nie tylko ducha walki i sportowej rywalizacji, ale również dobry humor i optymizm. Pokazali nie byle jakie umiejętności, zaprezentowali wysoki poziom i skuteczną taktykę gry, oraz znajomość przepisów sędziowania. A oto nasi bohaterowie – najlepsi z najlepszych:

• Kategoria dziewcząt:
          Dziewulski Konrad 3C
          Sieńko Adrian 3C
          Sadowski Szymon 3C

Mistrzostwa odbyły się 30 września 2014r. w Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Nad organizacją i sprawnym przebiegiem imprezy czuwała  p. Marzena Gąska i p. Agnieszka Mazurek – nauczyciele tutejszego gimnazjum. Na zwycięzców czekały dyplomy i  nagrody rzeczowe. Najlepsi wezmą też udział w zbliżającej się Gimnazjadzie i będą reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach tenisa stołowego na szczeblu powiatowym. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Autor: Marzena Gąska