• Archiwum

• TENISIŚCI Z KLASĄ

• 23.10.2015 11:01
          • Nasi gimnazjaliści-najlepsi tenisiści w szkole - jak co roku rywalizowali i walczyli o złoto podczas Gimnazjady Miejskiej w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Góra Paulina 2a, Zawisza Julia 2a, Babiuch Kamil 3a, Bojar Kacper 3a, Kniaź Mateusz 3a. Poziom gry, jak zawsze, był bardzo wysoki; uczniowie rozegrali trudne mecze, pokazali swe umiejętności techniczne i taktyczne, które niejednokrotnie przyczyniły się do zwycięstwa. Kamil Babiuch, który zajął  V miejsce, awansował do kolejnego etapu zawodów, które odbędą się 5 listopada 2015r. w Hrubieszowie. Turniej odbył się na obiektach sportowych Gimnazjum nr 6 w Zamościu 22 października 2015r. Zwycięzcom  gratulujemy i życzymy kolejnych  sukcesów na  rejonach, a przegranym  życzymy niezłomnego ducha walki i głowa do góry! Tekst i foto Marzena Gąska
          • V edycja czwartków LA zakończona

• 09.10.2015 07:04
          • Nasi uczniowie kolejny już raz godnie reprezentowali szkołę w V edycji Czwartków LA. Gimnazjaliści startowali w konkurencjach biegowych i technicznych. Spośród 31 uczestników, którzy wzięli udział w zawodach, kilku uczniów zajęło wysokie lokaty. A oto oni: Martyniuk Kacper (kl.3b) – II miejsce w biegu na dystansie 300 m, Mazurek Daniel (kl.3b) – III miejsce w biegu na dystansie 300m, Irla Daniel (kl.3a) – IV miejsce w rzucie oszczepem, Miedźwiedź Patryk (kl.3a) – V miejsce w biegu na dystansie 100 m, Czerwonka Karol (kl.3b) – VI miejsce w rzucie oszczepem, Babiuch Kamil (kl.3a) – VI miejsce w pchnięciu kulą. Zawody odbyły się 6 października na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy sukcesów sportowych. Tekst Marzena Gąska

• Walka o złoto rozstrzygnięta

• 01.10.2015 15:53
          • Kolejne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym przeszły już do historii. Gimnazjaliści Zespołu Szkół nr 3, jak co roku, pokazali swą wysoką klasę. Optymizm dopisywał od samego początku turnieju i nawet porażka nie popsuła humoru naszym zawodnikom. Grali na wysokim poziomie i mieli przy tym dobrą sportową zabawę. Dopingowali, zagrzewali do walki swych kolegów i sędziowali swym koleżankom. Technika i taktyka gry nie budziły zastrzeżeń.

• IV edycja Czwartków LA

• 01.10.2015 15:44
          • Dnia 30.09.2015r. na stadionie OSiR odbyła się IV edycja Czwartków LA. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 3A ( Artur Mazurek ), 3B (Bartłomiej Rzeszut, Karol Czerwonka, Kacper Grela, Karol Czerwonka, Sebastian Palikot, Angelika Malinowska, Aleksandra Chmiel, Wiktoria Hałasa ), 3C (Hubert Szawarski, Szymon Sadowski, Filip Wyszyński, Daniel Albingier, Radosław Kot, Mateusz Świrgoń, Daniel Albingier), 2B (Zuzanna Nikodem, Magdalena Schab). Opiekunem uczniów była pani Marzena Głąb.

• SUKCESY UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH MIASTA ZAMOŚĆ I POWIATU ZAMOJSKIEGO LZS

• 28.09.2015 18:22
          • 25 września 2015 roku odbyła  się III jesienna edycja Czwartków LA. Gościem na zawodach dla dzieci i młodzieży czyli  „czwartkach”  a także Mistrzostwach Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego LZS był zawodnik „Agrosu” Zamość Paweł Fajdek, tegoroczny Mistrz Świata w rzucie młotem. Uroczyste rozpoczęcie zawodów odbyło się tradycyjnie o godz. 11.00 na stadionie OSiR-u. Uczniowie naszej szkoły zdobyli miejsca na podium w konkurencji technicznej  i biegowej. W rzucie oszczepem II MIEJSCE srebrny medal z wynikiem 26.10 – Daniel Irla (3A). W biegu na dystansie 1000m  III MIEJSCE brązowy medal z wynikiem 3.46 – Jakub Radecki (3B). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas: 1A (Hubert Gromadzki, Jakub Matwij), 3A (Filip Świderski, Artur Mazurek, Kacper Pawlak, Beata Nowogrodzka, Angelika Madej), 3B (Paweł Szewczuk, Paulina Skalska, Kamil Wilk, Wiktoria Hałasa, Aleksandra Chmiel, Angelika Malinowska), 3C (Szymon Sadowski), Opiekunem uczniów podczas zawodów była pani Marzena Głąb.