• Archiwum

• SUKCESY W ZAWODACH SPORTOWYCH II EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

• 15.06.2015 20:34
        • Dnia 09.09.2014 r .Gimnazjum Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu przystąpiło do rywalizacji w II edycji Czwartków Lekkoatletycznych zorganizowanych  przez OSiR i Agros Zamość. Szkołę reprezentowało 20 uczniów z klas : 1B (Nikodem Zuzanna, Schab Magdalena) 2A (Nowogrodzka Beata, Muszyńska Marta, Miedźwiedż Patryk, Bojar Kacper,Pawlak Kacper, Nocko Rafał, Wawrych Sebastian, Babiuch Kamil) 2B (Chmiel Aleksandra, Mazurek Daniel) 2C ( Kaluźniak Kacper) 3A (Tymura Katarzyna, Świderski Michał) 3B (Gajewska Natalia, Łabus Maja) 3C (Polańczuk Kamil, Macheta Patryk, Dziewulski Konrad). Nasi uczniowie dzielnie walczyli w kategorii biegowej i technicznej, dzięki czemu zajęli wysokie lokaty:

• I MIEJSCE – 300 m Łabus Maja 3B
          III MIEJSCE – 300 m Gajewska Natalia 3B i Nikodem Zuzanna 1B
          IV MIEJSCE – 300 m Chmiel Aleksandra 2B

I MIEJSCE – 300m Babiuch Kamil 2A
          IV MIEJSCE – 100 m Pawlak Kacper 2A
          I MIEJSCE  - 1000 m Świderski Michał 2B

IV MIEJSCE – 1000m Mazurek Daniel
          III MIEJSCE – skok w dal Babiuch Kamil 2A
          Wszystkim serdecznie gratulujemy. Zapraszamy na kolejną edycję , która odbędzie się 20.09.2014 r. o godz. 10.00. Tekst i foto : Marzena Głąb