• Archiwum

• I EDYCJA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

• 19.06.2015 20:07
        •

Czwartki Lekkoatletyczne są dużą sportową imprezą organizowaną przez Klub Sportowy Agros i OSiR Zamość. Prawo startu w zawodach mają uczniowie gimnazjów i powiatu zamojskiego. Każdy zawodnik startuje w dwóch konkurencjach : biegowej  i technicznej.  Dnia 04.09.2014 r. rozpoczęła się I edycja jesienna  w/w imprezy sportowej na rok szkolny 2014/2015. W edycji tej przewidziano 3 spotkania. Tego dnia  nasi uczniowie nie zawiedli. Stadion lekkoatletyczny odwiedzili uczniowie klas: 2A 2B, 3A, 3B.

• Na profesjonalnie przygotowanych obiektach sportowych tym razem sprawdzili się następujący uczniowie :

• Świderski Michał 3A
          • Tymura Katarzyna 3A
          • Skalska Patrycja 3A
          • Podgórski Konrad 3A
          • Radzik Katarzyna 3A
          • Łabus Mja 3B
          • Gajewska Natalia 3B
          • Miedźwiedź Patryk 2A
          • Świderski Filip 2A
          • Pawlak Kacper 2A
          • Bojar Kacper 2A