• RAJD MIKOŁAJKOWY

• 07.12.2016 11:46
          • Uczniowie klas I i II gimnazjum byli uczestnikami 18 - ego Rajdu Mikołajkowego organizowanego przez odział PTTK  w Zamościu. Przy pięknej, zimowej pogodzie uczniowie pokonali trasę 9 km .Trasa była niezwykle urokliwa, gdyż wiodła przez lasy i pięknie ośnieżone pola. Na mecie w Tarnowoli uczestników przywitał Mikołaj , częstując wszystkich piechurów czekoladą. Tradycyjnie odbyły się konkursy ,zabawy oraz ognisko  i pieczenie kiełbasek. Opiekunami gimnazjalistów były: Agnieszka Mazurek i Marzena Głąb.
          • NAGRODZENI

• 05.12.2016 16:35
          • Nauczyciele Zespołu Szkół Nr 3 w Zamościu : Marzena Głąb, Agnieszka Mazurek, Danuta Nowak, Anna Tybulczuk i Dariusz Pałkowski zostali uhonorowani przez Odział PTTK w Zamościu- Komisję Turystyki Pieszej, Odznaką Krajoznawczą Zamojszczyzny za upowszechnianie turystyki pieszej wśród dzieci i młodzieży.
          • SUKCES PIŁKARZY

• 05.12.2016 16:06
          • Zawodnicy AMSPN Hetman Zamość (rocznik 2003), zdobyli II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Biłgoraju, pod kierunkiem trenera Sebastiana Luterka. W turnieju ,który odbywał się przez 3dni, rozegrano 7 spotkań(5 wygranych, 1 remis, 1 przegrana). Gratulujemy szczególnie reprezentantom, którzy uczą się w naszym gimnazjum, w klasie sportowej 1B pod okiem Trenera Dariusza Waryszaka, tj. Sebastianowi Naklickiemu, Wojciechowi Żukowskiemu, Wojciechowi Ziemińskiemu i Piotrowi Mazurkowi.
          • Narodowe Święto Niepodległości!

• 24.11.2016 15:47
          • W dniu 10 listopada 2016r. świętowaliśmy 98 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Montaż słowno – muzyczny „Z bronią w ręku i pieśnią na ustach do Niepodległości” został przygotowany przez uczniów naszej szkoły: Drozdowskiego  Franciszka 1C, Kupiec Julii 2A, Studzińskiej  Dominiki 2A, Babicza Bartłomieja 2B, Kucharskiej Agnieszki 3A, Prządki Sebastiana 3A i  Zawiszy Julii 3A. Uroczystość została przygotowana przy pomocy pana Krzysztofa Krajewskiego, pani Małgorzaty Smolińskiej i pani Krystyny Kopciowskiej. Tekst: M. Smolińska
          • Wojewódzki konkurs fotograficzny -“Przyjażń niejedno ma imię“

• 11.11.2016 14:13