• Wydarzenia 2017/2018

• Finał konkursu plastycznego „Literacki MMS” w książnicy Zamojskiej w dniu 8 grudnia 2017 r.

• 12.12.2017 16:41
          • Dnia 8 grudnia 2017 roku 14 uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zamościu wzięło udział w finale konkursu plastycznego „Literacki MMS”, który odbył się w Książnicy Zamojskiej. Uczniowie byli pod opieką pani Renaty Bałabuch i pani Agnieszki Żuber. Nagrody i wyróżnienia odebrali osobiście lub poprzez osoby drugie następujący uczniowie: Żak Zuzanna – 1d, Bronikowski Adrian – 3b, Drączkowski Jakub – 3b, Krysiak Adam – 3b, Kulas Martyna – 3b, Łyś Zofia – 3b, Perduta Julia – 3b, Szadkowska Gabriela – 3b, Bociorowski Piotr – 3d, Burak Angelika – 3d, Daniłowicz Krystian – 3d, Konarska Kinga – 3d, Tur Cezary – 3d, Piwko Oliwia – 4a, Trześniewski Filip – 5a, Niścior Kaja – 6b, Adamowicz Kacper – 6d, Turek Szymon – 6d. Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu: pani Jolanta Siuta, pani Danuta Nowak, pani Anna Bartko-Malinowska, pani Agnieszka Żuber. Podziękowanie otrzymała także pani dyrektor Maria Mołdoch. Renata Bałabuch

• „Wypchaj worek Mikołajowi”

• 11.12.2017 08:38
          • 6 grudnia 2017 roku w naszej szkole po raz drugi odbyła się akcja „Wypchaj worek Mikołajowi”. W tym dniu uczniowie klasy 5c i 4e przebrani za Śnieżynki, reniferki i Mikołajów odwiedzali klasy w celu zebrania nakrętek. Każdy kto wrzucił nakrętki do worka Mikołaja mógł wylosować coś słodkiego, a szczęśliwcy nagrody. W tym roku udało nam się zebrać kilkanaście worków z nakrętkami, które zostały przekazane dla chorej na porażenie mózgowe Wiktorii Hantz i jej bardzo kosztowną rehabilitację. Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły za czynny udział w akcji, Dyrekcji, nauczycielom i Rodzicom za wsparcie. Akcję przygotowały klasy 5c i 4e wraz z wychowawcami panią Dominiką Krysiak i Anną Lachowską.

• "Projekt z klasą"

• 06.12.2017 07:52
          • Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie "Projekt z klasą" organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Projektem edukacyjnym , który został zgłoszony do konkursu, jest zaplanowany przez uczniów klasy 7b 'Escape Room'- edukacyjny pokój gier, który ma za zadanie zachęcić starszych uczniów szkoły podstawowej do nauki języka angielskiego. W tym konkursie najlepsze projekty nagradzane są grantami, poza głównym konkursem odbywa się również głosowanie internetowe do udziału w którym z całego serca zapraszamy! Numer naszego projektu to 378, głosować można raz dziennie.

Film promujący nasz projekt : https://www.youtube.com/watch?v=m5kSuFMi1NI

link do głosowania: https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/1134.html
            Każdy głos się liczy! Razem możemy więcej!:) tekst: Jolanta Michalczuk
          • KONCERT MUZYCZNY

• 05.12.2017 08:59

• Ale jazda !!! 23 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole koncert zespołu  ZŁOTA TRĄBKA.

• ZACZYNAMY-SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA

• 05.12.2017 08:59
          • Szkoła Podstawowa nr 3 już od 13 lat bierze udział w akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, a od 12 lat prowadzone jest również Oddziałowe Biuro Akcji na teren  Zamościa i powiatu zamojskiego.