• Klasy 4-8

• Szkolny konkurs SU pod hasłem „Przyjaźnie zagospodarowana przestrzeń sali lekcyjnej”

• 26.10.2022 13:43
        • Szkolny Konkurs SU pod hasłem Przyjaźnie zagospodarowana przestrzeń sali lekcyjnej został rozstrzygnięty.
          Oto wyniki:
          I MIEJSCE  - sala 34 /klasa 5b/ i sala 3 /klasa 5a/
          II MIEJSCE  - sala 13 /klasa 8c/, sala 1/klasa 4c/, sala 12 /klasa 6a /, sala 33 /klasa 5c/, s. 32 /klasa 6c/, sala 36 /klasa 4b/
          III MIEJSCE - sala 17 /klasa 8e/, sala 28 /klasa 5d/, sala 4 /klasa 6d/, sala 6 /klasa 6b/, sala 0/klasa 8b/  .

Oceny dokonała komisja w 7 - osobowym składzie:
          1. Dyrektor szkoły M. Mołdoch
          2. Opiekun SU M. Koroniewska
          3. Przewodniczący klasy 4a
          4. Przewodniczący klasy 5a,
          5. Przewodnicząca klasy 6a
          6.  Przewodnicząca klasy 7a
          7. Przewodniczący klasy 8a
          Komisja brała pod uwagę następujące kategorie ocen: gazetki tematyczne, zieleń w klasie, ustawienie stolików, własna inwencja /coś co wyróżnia daną salę/.
          Gratulujemy!!! Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością, aktywnością  i ogromnym zaangażowaniem.
          W szkole jest coraz bardziej przyjaźnie, kolorowo i miło. Wszyscy jednogłośnie stwierdzają, że nauka jest przyjemniejsza, gdy wokół jest pięknie. Zachęcamy do stałego do dbania o sale lekcyjne. Pomyślcie też może jak ustawić stoliki w salach, żeby współpraca, aktywność uczniów, wyniki była lepsze niż podczas tradycyjnego ustawienia stolików.