• Klasy 4-8

• Pierwsze spotkanie SU

• 25.10.2021 17:24
          •

W dniu 20.10.2021r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie Samorządów Klasowych, obecni byli przedstawiciele wszystkich klas 4-8. W trakcie spotkania uczniowie poznali opiekunów SU poszczególnych poziomów klas. Odbyła się  dyskusja na temat  bieżących problemów, ustano też propozycje zadań do realizacji w roku szkolnym 2021/2022. Opiekun SU Jadwiga Mazurek
          • 21 października 2021r.

• 22.10.2021 16:00
          • Jeż wschodni występujący  w całej Polsce jest pożyteczny, zjada szkodniki  np. ślimaki ale mimo swoich kolców jest też zwierzęciem bardzo sympatycznym, dawniej uważano, że przynosi szczęście.

Niestety jeże giną pod kołami samochodów, mają też wielu wrogów. Problem sprawia im także sen zimowy, gdyż wymaga zacisznego miejsca.

Uczniowie  klasy 7d w czwartek, 21 października urządzili „Szkolny zakątek jeża”. Przygotowali drewniane skrzynki wypchane liśćmi, które ustawili pod krzewami obok szkolnego łącznika, przy okazji dobrze się bawili.

Uczniowie w trakcie pracy

I po wykonaniu zadania

Opiekun SU: Jadwiga Mazurek

• Wybory Opiekunów SU 2021/2022