• Klasy 4-8

• „Z MUFFINKĄ NA DŁONI”

• 15.04.2022 09:12
          • To już kolejny raz, kiedy uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli  się w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących. Uczniowie klas IV-VIII po raz drugi wzięli udział w cieszącej się zainteresowaniem akcji SU „Z muffinką na dłoni”. 11 kwietnia podczas długiej przerwy międzylekcyjnej odbyła się charytatywna sprzedaż własnoręcznie wykonanych muffinek, ciastek i babeczek wielkanocnych, a słodkie przekąski można było kupić za symboliczne 2 złote. Kolorowe smakołyki cieszyły się ogromnym powodzeniem - udało się zebrać okrągłe 400zł! Dochód z akcji zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów z Ukrainy uczących się w naszej szkole.
            Za pomoc i otwarte SERCE NA DŁONI należą się wszystkim serdeczne podziękowania! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania słodkiego kiermaszu, oraz tym, którzy zakupili domowe wypieki. Pamiętajcie… dobro wraca 😊!
            Koordynatorzy akcji: Renata Świstowska, Judyta Buczkowska

• Witaj Wiosno!

• 28.03.2022 09:58
          • Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to doskonały powód do radosnego powitania nadchodzących ciepłych dni! Nasi uczniowie uczcili 21 marca tzw. Dniem bez plecaka. Książki, zeszyty i inne niezbędne  przybory pojawiły się w szkole w przeróżnych przedmiotach, od pokrowców na instrumenty, poduszki, … po kosze, koszyki, klatki dla ptaków a nawet zlew. Dodatkowo Samorząd Uczniowski rozpoczął akcję „Kolorowy tydzień”. Wszyscy, którzy posiadali w poniedziałek - zielone, we wtorek - różowe, w środę - czerwone, w czwartek - pomarańczowe a w piątek - żółte elementy wierzchniej garderoby przyczynili się niewątpliwie do wprowadzenia wiosennego nastroju (nie tylko wizualnie i duchowo). Niektórzy de facto skorzystali z ochrony przed odpytywaniem jaką zapewniała „moc” koloru danego dnia.

• Podsumowanie akcji Góra Grosza!

• 28.03.2022 09:43
          • Nasza Szkoła włączyła się w XXII edycję zbiórki monet „Góra Grosza” zorganizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom zajmujące się szeroko pojętą pomocą potrzebującym dzieciom. W akcji wzięła udział cała społeczność szkolna. Zebraliśmy w sumie ponad 40 kg monet o łącznej wartości 523 zł.
            Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoje grosiki, a także uczennicom klasy 7c za posegregowanie i policzenie monet. SU, Jadwiga Mazurek

• 31.03.2022 07:30
          • Z inicjatywy uczniów i SU, uczciliśmy przychodzącą wiosnę na wesoło. W tym dniu uczniowie  swoje plecaki zamienili na inne ciekawe przedmioty. Kreatywność uczniów była ogromna , pojawiły się wózki , taczki czy śmietniki. Szkoła tego dnia była bardzo wesoła. Zapraszamy do galerii zdjęć aby przypomnieć sobie te miłe chwile. opiekun SU Agnieszka Mazurek

• Debata szkolna