• 2021/2022

• Zdrowe nawyki żywieniowe!

• 07.04.2022 16:02
          • Dnia 6 kwietnia 2022r. w świetlicy szkolnej pani Regina Moczarska, pielęgniarka szkolna przeprowadziła z uczniami pogadankę na temat zdrowego trybu życia. Omówiła piramidę żywieniową. Uczniowie rozwiązywali zagadki o tematyce zdrowotnej. Omówiliśmy receptę na ciszę oraz wskazówki dla dzieci dotyczące higieny odpoczynku po lekcjach. Stwierdziliśmy wszyscy ,że w zdrowym ciele , zdrowy duch. Dbajmy wszyscy od najmłodszych lat o zdrowie! Nauczyciele Świetlicy Szkolnej

• Zaczarowana podróż z Jasiem i Małgosią

• 28.03.2022 09:22
          • „Krasnoludki i księżniczki,

małe domki, małe myszki,

pantofelki i koronki,

kruki, skrzaty i skowronki

- to ułamek świata bajki,

gdzie czarodziej pali fajki...”

Świat bajek dla dzieci to długa podróż z plecakiem na ramieniu w krainę ludzkiej wyobraźni. Pewnie dlatego wielu z nas stara się naśladować osoby wymyślone przez autorów baśni, gdyż ich czar i dobre serce rozsyła promienie dobroci i szczerości.
            Tym razem w kreacje bajkowych bohaterów wcielili się uczniowie klas 2 i 3 SP 3 w Zamościu.
            Na szkolnej scenie obok znanych wszystkim dzieciom Jasia i Małgosi pojawiła się budząca grozę zła Baba Jaga oraz magiczne elementy świata przyrody. Śpiewające i pląsające w takt muzyki drzewa, kruki oraz pracowite mrówki wprowadziły widza w niezwykły świat fantazji, w którym wszystko jest możliwe.

• ŚWIELICOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• 20.01.2022 23:07

• Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to święta rodzinne, które na stałe zadomowiły się w naszym kraju. Poświęcamy im dwa osobne dni, ale tradycje i zwyczaje z nimi związane są bardzo podobne.
          • AKCJA „ Szczęście podaj dalej!”

• 18.01.2022 09:28

• To charytatywne i bardzo przyjazne przedsięwzięcie, zorganizowane przez Zamojski Dom Kultury w Zamościu, w które włączyła się również Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu.