• 2021/2022

• STROJE ZIMĄ MALOWANE – rewia zimowej mody dla klas 1-3

• 06.02.2022 18:04

• W czwartek 03.02.2022 r. odbyła się w świetlicy szkolnej Rewia zimowej mody pod hasłem „STROJE ZIMĄ MALOWANE”.
        • Ze względu na trudną sytuację pandemiczną, związaną z nieprzewidzianymi kwarantannami, w uroczystym pokazie wzięło udział trzech uczniów klas 1. Nasze piękne modelki i przystojny model w rytm muzyki, z pełnym zaangażowaniem i gracją zaprezentowali oryginalne i pomysłowe kreacje na sezon zimowy. Jury w składzie: Pani Dyrektor Maria Mołdoch, p. Agnieszka Petrzelis, p. Marzena Gąska i p. Iwona Magdziak dokonało analizy przydzielonych głosów i przyznało wszystkim I miejsca.

I MIEJSCE:

Jagoda Wróbel kl. 1a

Zuzanna Pietraś kl. 1c

Krzysztof Lipiński kl. 1c

Uczniowie prezentujący swoje kreacje otrzymali gromkie brawa i zostali nagrodzeni dyplomami oraz oryginalnymi lizakami. Laureatom zimowej rewii mody gratulujemy odwagi i niezwykłej kreatywności. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy służyli pomocą swoim pociechom w projektowaniu zimowych strojów. Wspaniałe efekty pracy zwycięzców można obejrzeć w galerii zdjęć.

Organizatorzy: p. Agnieszka Petrzelis, p. Marzena Gąska, p. Iwona Magdziak

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Petrzelis