• 2021/2022

• ŚWIETLICOWY KONKURS PIOSENKI < W MOJEJ BAJCE>

• 05.11.2021 18:07
          • Bohaterowie bajek i baśni są bliscy sercu każdego z nas, a najlepiej uświadomiły nam to uczestniczki konkursu piosenki, który odbył się 4 listopada w świetlicy szkolnej. Najmłodsze uczennice z klas 1-3 przeniosły nas w zaczarowany świat magii, który był dla widza na wyciągnięcie ręki. Zaprezentowały bogaty, baśniowy repertuar i pokazały swój talent wokalny oraz pasje, które rozwijają każdego dnia. Swoje utwory młode artystki wykonywały w sposób profesjonalny niczym gwiazdy wielkiej estrady. Na scenie czuły się wyborowo, a swymi piosenkami zdobyły serca publiczności oraz jury, które po wysłuchaniu wszystkich prezentacji muzycznych wyłoniło zwycięzców.

• „JESIENNE CUDAKI” - konkurs plastyczno-przestrzenny dla klas 1-3

• 21.10.2021 16:37
          • W czwartek 21.10.2021 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu plastyczno-przestrzennego dla uczniów klas 1-3 pt. „JESIENNE CUDAKI”. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy przestrzennej (zwierzątka, stworka) z darów jesieni (warzyw, owoców, kasztanów, żołędzi, liści, jarzębiny itp.) przy pomocy różnorodnych materiałów wtórnych, plastycznych i zdobniczych tj. tektury, pudełek, puszek, gazet, nakrętek, farb plakatowych, plasteliny, bibuły, kolorowych papierów, kawałków materiałów, koralików, guzików itp. Głównymi celami konkursu było rozwijanie wyobraźni i pobudzenie aktywności twórczej; czerpanie radości z procesu tworzenia oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej. W konkursie wzięło udział 41 uczniów. Wykonawcy wykazali się ogromną pomysłowością oraz nie lada precyzją, co zaowocowało przepięknymi pracami. Były one przede wszystkim bardzo kolorowe, tak jak nasza piękna pora roku - jesień, przez co wzbudzały podziw i zainteresowanie oglądających. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz drobnymi upominkami. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom wspaniałych pomysłów oraz bardzo dziękujemy za tak duże zaangażowanie i wspaniałe prace.
            Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu: pani Agnieszka Petrzelis i pani Marzena Gąska. Tekst i zdjęcia: Agnieszka Petrzelis

• Konkurs informatyczny

• 20.10.2021 22:01

• 13 października odbył się szkolny konkurs informatyczny dla klas drugich  pt. „Jestem bezpieczny w sieci” zorganizowany przez świetlicę szkolną .