• 2020/2021

• ŻYJ ZDROWO!

08.05.2021 13:11

Dnia 24 lutego 2021r. w klasie 2a pani Regina Moczarska- pielęgniarka szkolna przeprowadziła z uczniami pogadankę na temat zdrowego trybu życia, pokazała urządzenia, którymi bada się pacjenta. Omówiła piramidę żywieniową. Na koniec spotkania uczniowie rozwiązywali krzyżówkę na temat zdrowia. Stwierdziliśmy wszyscy ,że w zdrowym ciele , zdrowy duch. Dbajmy wszyscy od najmłodszych lat o zdrowie! Klasa 2a wraz z wychowawcą

• Zimowo w klasie 1a

Wszędzie wokół biało!

Kiedy to się stało?

Zima w nocy pracowała.

Wszystko śniegiem przysypała.

Nadszedł czas na narty, sanki,

łyżwy i bałwanki!

Było dużo zabaw i radości na świeżym powietrzu! Pełni energii toczyliśmy wielkie kule, z których powstały bałwanki i śniegowe aniołki, rzucaliśmy śnieżkami oraz szukaliśmy tropów zwierząt. Aby zatrzymać tę magiczną porę roku - zamknęliśmy zimę w słoiczku, dając upust swojej wyobraźni, wykorzystując swoje zdolności manualne i kreatywność. Wykonaliśmy wiele prac plastycznych, które zdobią naszą salę. Bawiliśmy się doskonale śpiewając zimowe piosenki. Recytowaliśmy wierszyki i rymowanki, ćwicząc przy tym zimową ortografię. Taką zimę zapamiętamy! Uczniowie klasy 1a z wych. Ewą Martyniuk.

08.05.2021 13:11

15 lutego 2021 r. odbył się ,,Bal Karnawałowy” w klasie 2b. W tym dniu sala lekcyjna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, jednorożców, kotków, supermenów i innych barwnych postaci z bajek. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach na: najlepszego tancerza Hip – hopu, gorące krzesła, znikające postacie. Największą atrakcją były wspólne zabawy i tańce przy muzyce. Bal karnawałowy umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a przede wszystkim przyniósł im wiele radości i na długo pozostanie w ich pamięci.

• Zimowa aktywność 3d

08.05.2021 13:12
        18 lutego uczniowie klasy 3D lekcję wychowania fizycznego spędzili na sankach.
      • Walentynkowe pozdrowienia

08.05.2021 13:13
        W tym roku uczniowie z klas 1-3 włączyli się w walentynkową akcję Samorządu Uczniowskiego. Nie możemy się teraz przytulić, ale możemy przesłać wszystkim życzenia dużo ciepła i pozytywnej energii.